Mentorka z "Projekt Lady" pochwaliła się partnerem. Internautki nie mogą od niego oderwać wzroku

Mentorka z "Projekt Lady" pochwaliła się partnerem. Internautki nie mogą od niego oderwać wzroku Źródło: screen shot z youtube.com/tvnpl

"Projekt Lady" jest produkcją, która z miejsca zdobyła wielką popularność wśród Polaków. Wszystko dzięki kontrowersyjnym sytuacjom, które mają miejsce w programie. Jedna z mentorek, która uczy nastolatki savoir-vire'u pokazała swojego partnera. To, zdaniem internautek, bardzo przystojny mężczyzna.

"Projekt Lady" odmienił życie setkom kobiet, który zgłosiły się do programu. Dziewczyny zgłaszały się do produkcji, bo chciały nauczyć się zasad kultury osobistej, a także tego, jak być damą. Uczyły je tego mentorki, które wskazywały im dobrą drogę.

Jedna z prowadzących, która pomagała uczennicom odnaleźć właściwą drogę w życiu, ostatnio pochwaliła się swoim partnerem w mediach. Dotychczas jego tożsamość owiana była tajemnicą. Internautki były nim zachwycone. Nie kryły swojego zadziwienia.

Mentorka z "Projekt Lady" pokazała się z partnerem

Tatiana Mindewicz-Puacz jest gwiazdą TVN. Mentorka programu jest bardzo popularna, choć o jej życiu w mediach nie wiadomo zbyt wiele. Wszystko to spowodowane jest podejściem Mindewicz-Puacz do prywatności. Woli ona zachować ją wyłącznie dla siebie.

To właśnie dlatego dotychczas nikt nie wiedział nic o jej partnerze. Najwyraźniej jego tożsamość gwiazda chciała pozostawić w słodkiej tajemnicy. Z jakiegoś powodu postanowiła jednak zmienić ostatnio swoją zasadę i zaprezentowała partnera szerokiej publiczności zgromadzonej na swoim Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Jeśli już się zdarzy, że mężczyzna zapyta Was, które zdjęcie będzie się najlepiej prezentowało "jako tapeta" w jego telefonie, to bez względu na to jak wiele pojawi Wam w głowie fantastycznych obrazów prawidłowa odpowiedź jest tylko jedna: moje zdjęcie - żartuje sobie w opisie zdjęciach mentorka z "Projekt Lady".

Na zdjęciu widzimy ją i jej przystojnego partnera. Jego postać wywołała wielkie poruszenie pod profilem Mindewicz-Puacz.

 - Ale przystojniak. Zazdroszczę - napisała jedna z użytkowniczek.

 - Takiego fantastycznego mężczyznę przed nami ukrywałaś? - żartobliwie pyta inna kobieta.

 - Przystojny! - czytamy.

Po takich komentarzach gwiazda powinna czuć się o niego zazdrosna?

Fot. Instagram / Tatiana Mindewicz-Puacz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu
  4. Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News