Ulubiona pogodynka Polaków oszalała z miłości? Chwali się takim panem, że głowa mała

Ulubiona pogodynka Polaków oszalała z miłości? Chwali się takim panem, że głowa mała Źródło: screenshot/TVN

Prognoza pogody dała sławę prezenterce, którą pokochały tysiące fanów. W ostatnim czasie nie tylko zapowiedź nadchodzącej aury była obiektem ich zainteresowań, ale także jej życie uczuciowe. Pochwaliła się nowym, intrygującym ukochanym.

Prognoza pogody zazwyczaj jest prowadzona przez niezwykle piękne kobiety, które z wdziękiem opowiadają o nadchodzących warunkach atmosferycznych. Jedna z nich zyskała szczególną sympatię widzów dzięki charyzmie i dużemu urokowi osobistemu. Celebrytka wzbudza teraz szczególne zainteresowanie dzięki nowemu uczuciu, jakie pokazuje w mediach społecznościowych.

Prognoza pogody dała jej sławę. Teraz cieszy się nową miłością

Znana przede wszystkim z występowania w TVN, a zwłaszcza prowadzenia prognozy pogody w dzień Dobry TVN, Dorota Gardias nie miała szczęścia w ostatnim związku. Jej mieszkanie zostało dwukrotnie  doszczętnie splądrowane przez włamywaczy. Te wydarzenia fatalnie odbił się na jej relacji z ówczesnym partnerem. Miłość nie przetrwała tej próby, a para musiała się rozstać.

Teraz Dorot Gardias wygląda na bardzo szczęśliwą i zakochaną. Na swoim Instagramie zamieściła bardzo interesujące zdjęcie. Widać na nim, jak trzyma szklankę z wodą i gałązką pełną kwitnących, jasnoróżowych kwiatów.

- Ten kwiat wiśni przyleciał do mnie prosto z Japonii, z Narity. Odleciałam - napisała.

Jeszcze bardziej interesujące są tagi, jakimi oznaczyła fotografię: #love, #szczesliwa i #S. Wszystko wskazuje na to, że prezenterka spotkała nowego ukochanego. Jest jeszcze więcej znaków rodzącego się uczucia.

Pogodynka nie kryje uczucia w mediach społecznościowych. Pokazuje je przy każdej okazji

Już od jakiegoś czasu można było zobaczyć Dorotę Gardias na spotkaniach ze Stanisławem, pilotem Polskich Linii Lotniczych. Wygląda na to, że prezenterka bardzo zaangażowała się w relację z mężczyzną. 

Nie tylko hashtagi pod zdjęciem sugerują, że między tą dwójką dobrze się dzieje. Jedna ze znajomych gwiazdy dodała niedyskretny komentarz:

- Jak on to przewiózł? - pyta tajemnicza osoba.

Zapewne chodzi właśnie o kapitana, który z pewnością miał okazję odwiedzić Kraj Kwitnącej Wiśni. Ponadto, sama dziennikarka pod każdym postem mężczyzny zostawia dyskretne serduszko. Co prawda, jeszcze nie potwierdziła oficjalnie swojego nowego związku, jednak media społecznościowe pełne są drobnych aluzji.

Być może już wkrótce pokażą się razem na ważnych imprezach. Tymczasem widzowie będą mogli przekonać się, czy prognoza pogody z ust zakochanej pogodynki brzmi lepiej niż zazwyczaj.

uploaded

  1. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  2. Goran Bregovic ma trzy PIĘKNE córki. Każda wyznaje inną religię
  3. Nastolatka brutalnie zgwałcona przez 10 mężczyzn. Najgorsza była reakcja obecnej przy tym przyjaciółki
  4. Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina gwiazdy niedawno się powiększyła
  5. Barbara Kurdej-Szatan szaleje bez stanika. Tego widoku długo nie zapomnicie
  6. Wiemy, ile się płaci za "Kuchenne Rewolucje". Gessler się wygadała

Źródło: Instagram

Następny artykuł