Czeka nas najgorszy tydzień od miesięcy. Chmury przysłoniły Polskę, zaraz się zacznie

Czeka nas najgorszy tydzień od miesięcy. Chmury przysłoniły Polskę, zaraz się zacznie Źródło: fot. pxhere.com/Felix Mittermeier

Prognoza pogody na nadchodzące dni bez wątpienia nie spodoba się nikomu. To, co widzieliśmy do tej pory, to zaledwie początek prawdziwego koszmaru, który lada chwila się zacznie.

Prognoza pogody na ten tydzień potrafi wprowadzić w prawdziwie depresyjny nastrój. Większość z nas od maja oczekiwała słońca i wysokich temperatur, które sprzyjają krótkiemu urlopowi i pomagają zapomnieć o jesieni i zimie, które bez wątpienia nie należały do najpiękniejszych. Niestety praktycznie przez ostatnie pół roku skazani jesteśmy na szarugę i wprost paskudną pogodę, a nadchodzące dni wcale nie będą lepsze.

Prognoza pogody, która może załamać

Wiele osób decyduje się przeznaczyć część maja na urlop wypoczynkowy. Oczywistym wyborem wydaje się weekend majowy, jednak w tym okresie polskie miejscowości wypoczynkowe przechodzą prawdziwe oblężenie. Wielu urlopowiczów z tego powodu decyduje się trochę poczekać ze swoim wypoczynkiem, jednak jeżeli ktoś zaplanował jakiś wyjazd w najbliższych dniach, to powinien to jeszcze raz dokładnie  przemyśleć, a wszystko przez niesprzyjającą aurę. 

Nad niemalże całą Polską panują teraz bardzo gęste i deszczowe chmury, które dały o sobie znać już kilka dni temu, niestety wraz z nagłym ochłodzeniem. Co więcej, deszczowa i ponura aura nie zamierza tak szybko odpuszczać i wszystko wskazuje na to, że zostanie z nami jeszcze kilka dni.

Z tego też względu czeka nas bardzo ponury, pochmurny i niestety deszczowy tydzień, podczas którego dojdzie do gwałtownych burz. Jedynym pocieszeniem w takim wypadku jest fakt, że temperatura powietrza powinna znacząco wzrosnąć i na termometrach bez problemu zobaczymy ponad 20 stopni w niemalże całym kraju. Niestety wszystko psuć będą opady i niebo pokryte gęstymi i ciemnymi chmurami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wszyscy jednak będą rozpaczać

Jest pewna grupa osób, która bez wątpienia ucieszy się z nadciągających deszczów. Są nimi oczywiście rolnicy, którzy już od jakiegoś czasu alarmują o niepokojąco niskim poziomie opadów w tym roku. Te kilka dni, które większość osób mogą co najwyżej pogrążyć w chandrze, dla osoby uprawiającej rolę mogą być prawdziwym zbawieniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News