Prognoza Pogody na Wszystkich Świętych zaskoczy Polaków. Nadchodzi wielka zmiana, lepiej się przygotować

Prognoza Pogody na Wszystkich Świętych zaskoczy Polaków. Nadchodzi wielka zmiana, lepiej się przygotować Źródło: Fot. Wikipedia

Prognoza Pogody na najbliższe dni to informacje, których Polacy niecierpliwie wyczekiwali. Z dnia na dzień robi się coraz chłodniej, dlatego nic dziwnego, że wszyscy chcą wiedzieć, jaka aura czeka nas na Wszystkich Świętych.

Prognoza Pogody na Wszystkich Świętych będzie dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Synoptycy nie mają już żadnych wątpliwości, dlatego rodakom pozostało już jedynie przygotować się na wielką zmianę. 

Prognoza pogody na środę i czwartek 

Środa rozpoczęła się dość mroźno, jednak w wielu częściach kraju zza chmur znów wyjrzało słońce. Mimo to temperatura pozostawia wiele do życzenia, bowiem nad ranem Polacy odczuli nawet -3 stopnie. Choć im bliżej południa, tym temperatura staje się coraz wyższa, najcieplejszy moment nie będzie rozpieszczał. Termometry wykażą maksymalnie zaledwie 7 stopni. 

Czwartek będzie bardzo podobny. W wielu regionach nie zabraknie słońca, jednak nie będzie też zbyt ciepło. Temperatura będzie wahać się w granicach zaledwie kilku stopni, dlatego czapki i szaliki mogą być obowiązkowym dodatkiem do stroju. Zdaniem synoptyków, którzy dla Wirtualnej Polski zdradzili, co może czekać Polaków, piątek zapowiada się nieco lepiej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pogoda na Wszystkich Świętych. Nadchodzi wielka zmiana, lepiej się przygotować 

Z samego rana, podobnie jak w poprzednich dniach, nie będzie zbyt ciepło. Temperatura wskaże nawet do -5 stopni, choć już wtedy pierwsze promienie słoneczne pojawią się na niebie. Z kolejnymi godzinami temperatura zacznie nieco wzrastać, a warunki będą zmierzać ku lepszemu. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Aktor miał zaledwie 77 lat

2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Zdaniem synoptyków, termometry wskażą nawet od 8 do 10 stopni na południu, natomiast na północy i wschodzie będzie to w okolicach 7 stopni. Mimo to aura będzie nieco przyjemniejsza i wygląda na to, że jest to zwiastun kolejnych, ciepłych dni. Zgodnie z zapowiedziami, początek kolejnego tygodnia będzie jeszcze pogodniejszy, a złota jesień powróci. Temperatura oscylować będzie w granicach kilkunastu stopni, a środa, która ma być najcieplejszym dniem, przyniesie za sobą nawet 20 stopni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 650 tys. Polaków SKAZANYCH. Czeka was głodowa emerytura
  2. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
  3. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
  4. Zamknęli go w psychiatryku jako niepoczytalnego za gwałt na 7-latku. Wyszedł i dostał pod opiekę 9-latkę, dokonano strasznego odkrycia
  5. Niewiele osób o tym wie, ale popełniają karygodny błąd podczas gotowania ziemniaków. Drobna zmiana sprawi, że będą o niebo lepsze

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł