Przepowiednia Jackowskiego na pogodę w lato jest "paskudna". Nie będzie najlepiej

Przepowiednia Jackowskiego na pogodę w lato jest "paskudna". Nie będzie najlepiej Źródło: YouTube / Weekend FM

Prognoza pogody na lato według Krzysztofa Jackowskiego nie jest optymistyczna. Słynny jasnowidz podzielił się przepowiednią dotyczącą warunków atmosferycznych przez najbliższe pół roku.

Prognoza pogody Krzysztofa Jackowskiego nie napawa optymizmem. Według popularnego jasnowidza najbliższe kilka miesięcy będzie zupełnie inne od zeszłorocznego lata. Mężczyzna przewiduje, że Polaków czeka dużo niespodzianek, a warunki atmosferyczne mogą być bardzo zaskakujące.

Prognoza pogody według Krzysztofa Jackowskiego

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego to temat bardzo kontrowersyjny. Jasnowidz ma zarówno zagorzałych zwolenników, jak i stanowczych przeciwników. Sceptycy zarzucają mężczyźnie, że zbyt szeroko spekuluje o sprawach, które rzekomo pojawiają się w jego wizjach, dlatego łatwo dopasować do nich rzeczywistość według własnego upodobania. Jednak mężczyzna ma również wielu zwolenników, którzy wierzą w każde jego słowo, za przykłady jego niesamowitego talentu podając przypadki zaginionych osób, które odnalazły się dzięki jego wizjom.

Słynny jasnowidz wieszczy nie tylko katastrofy i poważne przepowiednie polityczne, potrafi przewidywać również warunki atmosferyczne. W jednym z wywiadów podzielił się swoimi wizjami dotyczącymi pogody w nadchodzących miesiącach. Według mężczyzny nie ma się z czego cieszyć, bo w tym roku czeka nas wyjątkowo kapryśne lato.

Prognoza pogody na tegoroczne lato nie jest optymistyczna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Według jasnowidza, przygotowania do wiosny pogoda rozpocznie już od połowy stycznia. Zima odpuści, a natura będzie powoli gotować się na nadejście prawdziwego odrodzenia. Wiosna ma być ładna i słoneczna, ale Jackowski przewiduje, że lato w tym roku będzie "paskudne".

- Tak jak wiosna przywita nas pięknie, tak lato będzie zmienne, deszczowe, chłodne - zapowiedział Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Okropne odkrycie na północy Polski. Nie żyją 2 osoby, dzieci zostały bez rodziców

Mężczyzna pocieszył jednak wszystkich zawiedzionych jego wizją lata. Zwrócił jednak uwagę na to, że ta pora roku jest długa. Jego przewidywania dotyczą całości lata, ale nie wyklucza on, że w czasie tych trzech miesięcy zdarzą się również upalne i wypełnione słońcem tygodnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Podczas wywiadu na żywo Krzysztof Jackowski nagle zamilkł i wpadł w trans. Potem powiedział co zobaczył w wizji
  4. Karol Strasburger wyjawił smutną prawdę o zmarłej żonie. Jego 37 lat młodsza partnerka nie była zadowolona
  5. Kasjerka odezwała się w bezczelny sposób do emerytki. Reakcja seniorki jest mistrzowska, klientów zamurowało

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News