Kulisy śmierci ikony PRL są przerażające. Męczarnie w brudzie, złamania, zatrucia, znęcanie się

Kulisy śmierci ikony PRL są przerażające. Męczarnie w brudzie, złamania, zatrucia, znęcanie się Źródło: Screen/youtube/Adrian Randelowić

PRL to specyficzny okres w historii naszego kraju, którego wielu nie wspomina pozytywnie. Nie można jednak nie zgodzić się z tym, że w tamtym czasie pojawiło się na polskiej scenie wiele niesamowitych gwiazd, których życie jednak nie zawsze było bajkowe. Ta diwa przeżyła prawdziwy koszmar, a kulisy jej śmierci przerażają.

PRL to specyficzny okres w historii Polski, który przez wielu mieszkańców naszego kraju wspominany jest jako jeden z najgorszych. Mimo różnego rodzaju niedogodności w życiu codziennym, trzeba przyznać, że miał on jedną zaletę - to wtedy szczyty swojej kariery osiągało wiele znakomitych gwiazd, które do tej pory mają całe rzesze fanów. 

Niestety nie wszystkie, największe talenty okresu PRL dożyły obecnych czasów, większość z nich jednak wciąż żyje w sercach swoich najwierniejszych fanów. Tak jest również z Violettą Villas, która była jedną z najznakomitszych ikon tamtych czasów. Choć swoim talentem podbijała serca, jej życie niestety jednak nie było usłane różami. Przeżywała męczarnie w brudzie, przechodziła zatrucia, miała liczne złamania, znęcano się nad nią, a kulisy jej śmierci są naprawdę wstrząsające. 

Ikona PRL umierała w męczarniach. Zgotowano jej piekło

Violetta Villas była jedną z najbardziej docenianych, polskich artystek okresu PRL. Jej niesamowity głos podbijał serca zarówno Polaków, jak i wielu znawców zza granicy. Niestety jej sukcesy na scenie nie przekładały się na spokojne życie osobiste, zwłaszcza w ostatnich latach przed śmiercią. Ze względu na stan zdrowia, znalazła się pod opieką Elżbiety B., która zgotowała jej prawdziwe piekło. Jak podają liczne media, diwa przeżywała horror każdego dnia. Męczyła się w brudzie, miała liczne złamania, doszło do zatrucia, a wszystko to w wyniku znęcania się nad nią. 

- To było przerażające. Musiała przejść udar, bo nie miała jednej czwartej części mózgu. Pomagałam rodzinie Violetty w znalezieniu lekarza, który zinterpretuje te wyniki, i to, czego się dowiedzieliśmy, wskazuje na to, że musiała bardzo cierpieć przed śmiercią i z pewnością nie była leczona - mówiła dziennikarka, Mariola Petraszek, która dotarła do dokumentacji oraz szczegółów sekcji zwłok diwy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Utajniony proces Elżbiety B. wzbudził ogromne kontrowersje

Osoby, które znały Villas we wcześniejszych latach, nie miały od początku żadnych wątpliwości, że Elżbieta B. znęcała się nad nią. Potwierdził to również tajemniczy telefon, który Pietraszek dostała niewiele przed śmiercią celebrytki.

- Pewnego dnia, kiedy nie było w pobliżu opiekunki, zadzwoniła do mnie i powiedziała tak: Pamiętaj, że jak umrę, to nie będzie śmierć naturalna - twierdzi dziennikarka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia

2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Proces Elżbiety B. został utajniony, lecz mimo to wywoływał gigantyczne emocje. Fani nie mogli uwierzyć w to, że ktoś mógł potraktować gwiazdę w tak okropny sposób. Gdy niedomagała, znęcać się nad nią oraz męczyć czy kazać żyć w brudzie. Ostatecznie podejrzana w czerwcu 2019 roku została skazana za swoje czyny na 1,5 roku wolności, choć liczny zwolennicy twórczości gwiazdy PRL głośno sugerowali w internecie, że to zdecydowanie zbyt niski wyrok. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Fatalny upadek znanego skoczka podczas konkursu. Trwa akcja ratowników
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować


Źródło: Viva!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News