Ostatnio Bronisław Komorowski zalicza sporo wpadek. Zarzuca się mu również zbyt pasywne prowadzenie kampanii. Prezydent postanowił więc przejść do ofensywy i zaatakować rywali, którzy, jak twierdzi Komorowski, składają obietnice bez pokrycia. 

Podczas spotkania w Kłobucku, na którym pojawiło się kilkaset osób, Komorowski zapowiedział, że zaproponuje zmiany w kodeksie pracy, które mają ułatwić łączenie pracy zawodowej z rodzicielstwem. Chodzi o takie kwestie jak uelastycznienie urlopów rodzicielskich oraz pracę w niepełnym wymiarze godzin.

Na tym samym spotkaniu prezydent skrytykował swoich rywali nazywając ich „politycznymi naciągaczami”.

– Rozdają miliardy, których nie ma. Ja przedstawiam realny plan pracy – przekonywał wyborców Bronisław Komorowski przestrzegając przed „pustymi” obietnicami innych kandydatów. Prezydent utrzymywał, że jego rywale są niepoważni.

Bronisław Komorowski musi łączyć obowiązki prezydenta z prowadzeniem kampanii. W najbliższych dniach zajmie się tymi pierwszymi. Następnie wznowi kampanię z hasłem „Wybierz zgodę i bezpieczeństwo”.

źródło: natemat.pl

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.