Popularny w internecie prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz, mocnymi słowami skomentował śledztwo prokuratury w sprawie Przystanku Woodstock. – Ja codziennie łamię prawo, czy to znaczy, że jestem przestępcą? – napisał na swoim profilu.

Według polityka sprawdzają się przepowiednie o zemście i unicestwieniu politycznych przeciwników przez PiS. Prezydent twierdz, iż rząd zniszczy każdego, kto stanie na drodze do całkowitej władzy i panowania nad umysłami Polaków. Tu odniósł się do najnowszych badań preferencji politycznych, zgodnie z którymi partia Prawa i Sprawiedliwości cieszy się 41% poparciem. Zdaniem Tyszkiewicza powróciła komunistyczna zasada: „dajcie mi człowieka, z paragraf zawsze się znajdzie”.

Włodarz Nowej Soli odwołał się do Przystanku Woodstock. Nazwał go fenomenem na skalę światową. Jego zdaniem proces toczący się przeciwko organizacji Jurka Owsiaka to pokłosie jego niepokornej postawy. Pomimo tego, że o nieprawidłowościach na imprezie informowano już w lipcu 2015 roku, Tyszkiewicz twierdzi, iż jest to hak wyciągnięty przez rząd. Dla porównania podaje ŚDM, które były finansowane z pieniędzy publicznych, mimo tego, że jest to niezgodne z prawem.

tyszkiewiczwoodstock

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

 wk źródlo:natemat.pl

...

Zobacz również