Lider prawicy: Lech Wałęsa to kretyn

Lider prawicy: Lech Wałęsa to kretyn Źródło: fot,youtube.com/tvpvod

Prezydent Wałęsa będzie w szoku. Jeden z ważniejszych przedstawicieli polskiej prawicy w programie na żywo zwyzywał byłą głowę państwa w programie na żywo. Czy były szef Solidarności i symbol opozycji antykomunistycznej zdecyduje się wytoczyć proces o znieważenie?

Prezydent Wałęsa w czwartek 22 listopada stawił się w prokuraturze u boku swojego politycznego przeciwnika Jarosława Kaczyńskiego. Panowie w sądzie spotkali się z powodu słów o katastrofie w Smoleńsku, jakie były Prezydent miał skierować w stronę szefa Prawa i Sprawiedliwości. Jak się okazuje, obecne postępowanie może nie być jedynym, które stanie się udziałem eksprezydenta. Jeden z komentujących, prawicowych publicystów zszargał w programie na żywo dobre imię byłego szefa Solidarności. Czy Lech Wałęsa zdecyduje się pozwać dziennikarza?

Prezydent Wałęsa i Kaczyński w sądzie. Emocji nie brakowało.

O Lechu Wałęsie ostatnio znów jest głośno. Były prezydent spotkał się po latach z Jarosławem Kaczyńskim w sądzie. Prezes PiS oskarżył byłego szefa Solidarności o kłamstwo, związane z katastrofą smoleńską. Noblista za pomocą swoich social mediów miał twierdzić, że były premier wywoływał presję na swoim bracie, aby ten wylądował w ciężkich warunkach atmosferycznych 10 kwietnia 2010 roku. Relacja z rozprawy sądowej była w praktycznie każdym medium informacyjnym, a komentarzy nie brakowało zarówno z lewej, jak i prawej strony sceny politycznej. Publicysta prorządowego i konserwatywnego Najwyższego Czasu zdecydował się w programie Ryszarda Makowskiego w telewizji wPolsce nazwać Lecha Wałęsę... kretynem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mocne słowa w studiu telewizyjnym

Publicystą, który zdecydował się na tak odważne stwierdzenie, był Stanisław Michalkiewicz. Mężczyzna przez wielu uważany jest za jeden z bardziej istotnych głosów prawicy na polskiej scenie politycznej. Komentując zachowanie Lecha Wałęsy w trakcie sądowej rozprawy, dziennikarz stwierdził: - Gdybym nie wiedział, że przed sądem zeznaje były Prezydent, laureat pokojowej Nagrody Nobla, członek grupy mędrców Europy, i tylko słuchał, to bym pomyślał, że to jakiś kretyn mówi. Ale to nie kretyn, tylko Prezydent naszego nieszczęśliwego kraju.- powiedział prawicowy publicysta. Czy Lech Wałęsa zdecyduje się pozwać członka redakcji Najwyższego Czasu? Były prezydent wielokrotnie wszczynał procesy i postępowania karne w sprawie obrony swojego wizerunku. Czy teraz także zdecyduje się na taki krok? Czas pokaże.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nowotwór dał o sobie znać. Kaczyński jest zdruzgotany, PiS się modli
  2. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  3. Następca Leppera porwał tłumy i ruszył w trasę! Będą blokady największych dróg
  4. Jak ubrać noworodka na spacer wiosną? Postaw na praktyczne rozwiązania
  5. Rydzyk dostał potężne pieniądze od rządu! Ozłoceni dziennikarze „Radia Maryja” w raju finansowym
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News