To NIELUDZKIE! Skandaliczna promocja w gdańskim klubie: "Darmowe shoty na hasło: Adamowicz"

To NIELUDZKIE! Skandaliczna promocja w gdańskim klubie: "Darmowe shoty na hasło: Adamowicz" Źródło: screen youtube.com/naTemat.pl

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz wczoraj zmarł tragiczną śmiercią w jednym z gdańskich szpitali. Tragedia, która połączyła w żałobie miliony Polaków, nie przeszkodziła jednemu klubowi wykorzystać tej sytuacji do swojego marketingu. To nieludzkie i obrzydliwie zachowanie.

Prezydent Gdańska w niedzielny wieczór został brutalnie zaatakowany na scenie finału WOŚP. Paweł Adamowicz doznał poważnych obrażeń wewnętrznych, które ostatecznie doprowadziły do śmierci polityka. Tragiczna informacja została podana wczoraj po południu. Wszyscy doskonale wiedzieli, że jego stan jest bardzo ciężki, ale wiele osób cały czas miało nadzieję, że Paweł Adamowicz z tego wyjdzie. Niestety, niektóre osoby postanowiły wykorzystać śmierć szanowanego polityka do celów marketingowych.

Prezydent Gdańska: oburzająca promocja

Jeden z gdańskich klubów o nazwie Cuba Libre Club opublikował na swoim profilu facebookowym oburzający tekst dotyczący promocji. Aby z niej skorzystać i otrzymać darmowe shoty trzeba było podać tajne hasło, którym okazało się nazwisko zmarłego wczoraj polityka. - Kochani! Wtorek! Nasz Prezydent Gdańska, który napełniał to miejsce siłą, energią oraz wieloma pozytywnymi czynnikami! Wtorek! Każdy, kto dokona rezerwacji stolika dostanie od Cuba Libre zestaw shotów „Teraz Polska”! Łączymy się w bólu i mimo wszystko wierzymy, że podążamy w przód i będziemy najlepszym miastem w Polsce, dzięki Tobie Paweł Adamowicz! Jutro na hasło (Adamowicz) otrzymasz od nas 4 szt. shotów „Teraz Polska”! Kochamy, pamiętamy -  czytamy. Wpis już zaledwie po kilku godzinach zniknął z portalu, a to wszystko za sprawą oburzonych internautów, którzy nie kryjąc krytyki, podawali dalej oburzającą teść opublikowaną na profilu klubu. Jednocześnie ukazał się kolejny wpis, w którym właściciel lokalu przeprasza za poprzednią publikację i informuje, że osoba za nią odpowiedzialna już nie pracuje w tym klubie. Sam przy tym zaznacza, że treść tam zaprezentowana była niedopuszczalna. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Chciałbym jako właściciel lokalu Pub Cuba Libre wytłumaczyć, iż moją stroną zajmują się 3 osoby i niestety przez bardzo duże zaufanie mają otwarte furtki na różnego rodzaju promocje bez moich akceptacji. Bardzo proszę o przyjęcie moich przeprosin, tym bardziej, że dla mnie to już to, co się wydarzyło, jest to coś nie do pojęcia - napisał właściciel lokalu. Nie da się ukryć, że treść pierwszego wpisu nie powinna się nigdy ukazać, a teraz przez nią klub może być bardzo źle kojarzony. Miejmy nadzieję, że podobne sytuacje nie będą miały już miejsca. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jutro o godzinie 16:00 pod TVP zbiorą się masy ludzi. Kurski przegiął
  2. Jarosław Kaczyński zamieścił nekrolog. Ukazał się w dzisiejszej prasie
  3. NIE DO WIARY! Strażnik więzienny ujawnia, co czeka mordercę Adamowicza za kratami
  4. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? To pilnie strzeżona tajemnica
  5. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Kiedyś był to blok na warszawskim Ursynowie, a teraz…
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News