Prezydent Andrzej Duda został wygwizdany przez kibiców podczas finałowego meczu Pucharu Polski. Gwizdali kibice obydwu drużyn, Legii Warszawy i Lecha Poznań.

Jak relacjonują dziennikarze wielu redakcji, po ogłoszeniu przez spikera, że na trybunach Stadionu Narodowego gdzie rozgrywa się finałowy mecz Pucharu Polski, zasiada prezydent Andrzej Duda, rozległy się głośne gwizdy ze strony kibiców obydwu drużyn.

 – Pan Prezydent Andrzej Duda wygwizdany na Stadionie Narodowym po wyczytaniu przez spikera – poinformował Radosław Nawrot, dziennikarz sport.pl

 – Na narodowym chwila zgoda między kibicami Legii i Lecha! wspólny, ogłuszający gwizd na powitanie Prezydenta – donosi Michał Giersz z Polsat News.

 – Straszne gwizdy po przywitaniu prezydenta Dudy na Narodowym – solidarnie Lech z Legią. Trochę chamstwo – napisał z kolei Jakub Torenc z TVN24 BiŚ.

Podobna reakcja kibiców na czołowego polityka obozu władzy miała miejsce w lutym podczas meczu finałowego Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Wtedy wygwizdana została premier Beata Szydło. Prorządowe media i dziennikarze stwierdzili wówczas, że za gwizdy odpowiadają niemieccy kibice.

Film z wygwizdania prezydenta Dudy na finale Pucharu Polski (video)

http://pikio.pl/film-z-wygwizdania-prezydenta-dudy-na-finale-pucharu-polski-video/

fot. twitter
fot. twitter

Finał Pucharu Polski wygrała Legia Warszawa strzelając jednego gola.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh, źródło: gazeta

Zobacz również

...