Wszyscy mówią o Sylwestrze w Polsce. Kurski już żałuje

Wszyscy mówią o Sylwestrze w Polsce. Kurski już żałuje Źródło: fot.youtube.com/fakt

Prezes TVP Jacek Kurski ma o czym myśleć. Pomimo tego, że organizowany przez niego sylwester okazał się wielkim hitem i sama Telewizja Publiczna zarobiła wielkie pieniądze na organizacji imprezy, to konkurencja miała jeden atut, który przyciągnął miliony Polaków przed ekrany telewizorów. Czy szef Telewizji Publicznej żałuje niezaproszenia czołowej gwiazdy polskiej muzyki?

Prezes TVP może zdecydowanie mówić o wielkim sukcesie swojej telewizji. Sylwester zorganizowany w telewizji publicznej oglądany był przez ponad 7 milionów Polaków, którzy świetnie się bawili podziwiając swoje ulubione gwiazdy na żywo. Niestety Jacek Kurski nie mógł się spodziewać, że występ jednej z największych gwiazd polskiej piosenki zabierze mu część widowni. Czy polityk spróbuje dogadać się artystą, aby ten za rok wystąpił w Telewizji Publicznej?

Prezes TVP w szoku. Popularny artysta zabrał mu widownie

Artystą, który zabrał Jackowi Kurskiemu publikę, jest Michał Szpak. Uczestnik Eurowizji, który w tym roku wydał nagrodzony platyną album Dreamer, jest ulubieńcem polskiej publiczności, która specjalnie dla niego przerywała oglądanie sylwestra TVP i zaczęła przełączać na Polsat tak, aby móc podziwiać pełen koncert artysty. Pomimo tego, że na ekranach Telewizji Publicznej wystąpiły takie sławy jak Modern Talking, Al Bano, czy Margaret, to właśnie Polsatowi przypadło w udziale gościć Szpaka, który oczarował nie tylko polską, ale i zagraniczną publiczność. Gratulacje dla telewizji Polsat płyną z całego świata, a niektórzy z internautów zaznaczają, że występ kontrowersyjnego piosenkarza przyćmił całą imprezę sylwestrową stacji TVP.

Czy Szpak wystąpi za rok w Telewizji Publicznej?

Możliwe, że Jacek Kurski będzie próbował za rok zatrudnić Michała Szpaka, tak, aby móc jeszcze bardziej cieszyć się wysokimi wynikami oglądalności jego stacji. Nie wiadomo jednak, czy sam zdąży tego dokonać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Przypomnijmy, że w 2019 roku na jesieni będą miały miejsce wybory parlamentarne. Prezes TVP, który na stanowiska szefa Telewizji został obsadzony przez kolegów z partii rządzącej, może stracić stanowisko, jeśli Prawo i Sprawiedliwość zostanie odsunięte od władzy. Możliwe więc, że mężczyzna stracił jedyną możliwość, aby całkowicie odebrać widownię Polsatowi i jeszcze bardziej "odskoczyć" TVN-owi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda POTAJEMNIE podpisał najgorszą ustawę rządów PiS!
  2. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  3. Już wiemy, ile będzie wynosić emerytura w 2019r. Pozostaje płacz i zgrzytanie zębów
  4. Jak się skontaktować z Marylą Rodowicz? Kontakt i numer telefonu do wielkiej gwiazdy
  5. Agata Duda może tego nie wytrzymać. Andrzej ma poważny, wstydliwy problem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News