Prezes TVP naprawdę powiedział to o "Wiadomościach". Wściekniesz się

Prezes TVP naprawdę powiedział to o "Wiadomościach". Wściekniesz się Źródło: youtube.com/JastrzabPost

Prezes TVP na pewno wyróżnia się na polskiej scenie medialnej. Były polityk otrzymał konkretne zadanie, które wykonuje bez mrugnięcia okiem. Niedawno Jacek Kurski udzielił wywiadu, w którym pokazał, jak bujne i oderwane od rzeczywistości jest jego mniemanie o działaniach Telewizji Polskiej.

Prezes TVP w swoim drugim podejściu do kierowania publiczną telewizją wprowadza wiele daleko idących zmian. Nie ważne, jak są one odbierane przez telewidzów, ważne, co sądzi o nich sam zainteresowany. W jednej z najnowszych opublikowanych rozmów z Jackiem Kurskim padły słowa, po których reakcją wielu czytelników było jedynie pacnięcie się w czoło.

Prezes TVP powiedział to o "Wiadomościach". Aż trudno uwierzyć

Na pewno kierownictwu TVP nie można odmówić tego, że po wejściu "dobrej zmiany" udało się im jeszcze bardziej rozsławić "Wiadomości". Słynne paski i sposób przedstawienia konkretnych zagadnień cały czas budzi wiele kontrowersji, co na pewno nie pozwoli zniknąć głównemu magazynowi informacyjnemu z ust Polaków. Na łamach "Tygodnika Solidarności" Jacek Kurski potwierdził, że jego wizja świata jest zdecydowanie rozbieżna z wieloma głosami dochodzącymi z zewnątrz TVP. - Telewizja Polska jest jedynym dużym wpływowym medium, które pokazuje prawdę o Polsce, o dobrej zmianie. Inne wielkie środki masowego przekazu pokazują obraz nieprawdziwy lub w najlepszym przypadku niepełny - stwierdził prezes TVP. Oczywiście nie zabrakło powtarzanego niczym mantra stwierdzenia, według którego, wszystkie pomiary oglądalności zlecone nie przez TVP są błędne. - Chcę wierzyć w to, że Nielsen sam jest wprowadzany w błąd z powodu zbyt małego panelu lub innych niedoskonałości metody, które mogą sprzyjać naszym konkurentom - dodał Kurski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dosyć nieoczekiwanie, prezes TVP przyznał się do bardzo dobrego działania propagandowego na rzecz obecnej władzy. - Jeśli dobra zmiana po trzech latach wściekłego na nią ataku ma notowania wyższe lub porównywalne, niż miała, kiedy wygrywała wybory, to znaczy, że w sposób misyjny, prawdziwy i masowy jej przekaz dociera do znaczącej części społeczeństwa. TVP jest jedynym medium, które to zapewnia. To jest coś weryfikowalnego i oczywistego - stwierdził w wywiadzie. Jacek Kurski postanowił również odnieść się do wszystkich głosów negatywnie oceniających "Wiadomości". Stwierdził, że program jest liderem w swojej kategorii, a jego statut jest niezagrożony. - "Wiadomości" są potęgą, najbardziej oglądanym programem informacyjnym w Polsce - podsumował szef Telewizji Polskiej.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Skandal w „Jaka to melodia?”! Widzowie chcą roznieść Norbiego 
  2. Zdjęcie siostry Kożuchowskiej wryło fanów w ziemie! Jak Bliźniaczki, dwie krople wody 
  3. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
  4. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana 
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu