Znany Polak zdobył się na bardzo osobiste wyznanie. Jego też w dzieciństwie skrzywdził ksiądz

Znany Polak zdobył się na bardzo osobiste wyznanie. Jego też w dzieciństwie skrzywdził ksiądz Źródło: East News AGENCJA SE

Oświadczenie, które za pośrednictwem mediów społecznościowych wystosował były prezes PZPN, zszokowało wiele osób. Michał Listkiewicz przyznał, że w dzieciństwie był molestowany przez księdza i znanego aktora. Przykre informacje przekazał portal Pudelek. Ta smutna wiadomość jest kolejnym dowodem na to, jak dużym problemem w naszym kraju jest pedofilia.

Wiadomość, którą na swoim oficjalnym Twitterze napisał Michał Listkiewicz, były prezes PZPN, wstrząsnęła opinią publiczną. Były sędzia piłkarski i działacz sportowy przyznał, że problem pedofilii tkwi w naszym kraju od dawna. Sam miał paść jego ofiarą. Z wpisu Listkiewicza wynika, że mężczyzna był molestowany przez księdza i znanego aktora.

Były prezes PZPN niedawno postanowił otworzyć się w mediach. Polska wciąż jeszcze żyje dokumentem braci Sekielskich, "Zabawa w chowanego", który traktuje o problemie pedofilii w kościele. Teraz Michał Listkiewicz zwrócił uwagę na fakt, że to niepokojące zjawisko dotyczy zarówno duchownych, jak i celebrytów. Były sędzia piłkarski napisał na Twitterze, że był molestowany.

Były prezes PZPN molestowany w dzieciństwie

Wpis, jaki były prezes PZPN, Michał Listkiewicz zamieścił na swoim Twitterze pokazuje, że do pedofilii często posuwają się osoby, które mają poczucie władzy. Niestety bywa tak, że za swoje czyny nie ponoszą żadnych konsekwencji prawnych. Emocjonalne oświadczenie działacza sportowego, które pojawiło się w mediach społecznościowych, jedynie podkreśla problem zjawiska ukazanego w dokumentach braci Sekielskich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- A pedofilia wśród celebrytów jest mniej odrażająca? Jako dziecko byłem molestowany przez księdza i znanego aktora, oba wspomnienia są równie traumatyczne, mimo że do najgorszego nie doszło - treść tweeta Michała Listkiewicza cytuje portal Pudelek.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne, co zrobili z pomnikiem Jana Pawła II. Zdjęcia mówią same za siebie

2. Minister Zdrowia zabrał głos. Padły deklaracje, które mogą wkrótce zmienić naszą codzienność

Pod osobistym wpisem, jaki były prezes PZPN, Michał Listkiewicz umieścił na swoim Twitterze, jeden z internautów zapytał, czy mężczyzna skorzystał z terapii. Na pytanie Listkiewicz odpowiedział, krótko, "krępowałem się". Jego emocjonalne oświadczenie było nawiązaniem do kolejnego dokumentu braci Sekielskich poświęconemu pedofilii. Niedawno pisaliśmy o "Zabawie w chowanego", który ujawnia kolejne przewinienia duchownych w polskim Kościele.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Testy trwają. Pierwsze wyniki dotyczące szczepionki są obiecujące
  2. Znany polski sportowiec oskarżony o porwanie własnego dziecka. Mama dziecka zgłosiła sprawę na policję, nie otwierał jej nawet drzwi
  3. Po Śląsku pojawiło się nowe ognisko zapalne wirusa w innym miejscu? Już niemal trzycyfrowa liczba osób zakażonych w krótkim czasie
  4. Piotr Metz publikuje szokującego SMS-a. Niespodziewane fakty. Czy odejdzie?
  5. Nagle wtargnęli na konferencję Ministerstwa Zdrowia i ją przerwali. Ludzie przed telewizorami nie mogli uwierzyć własnym oczom
  6. Zrezygnował z emerytury, by walczyć z pandemią. Prawdziwy bohater nie żyje

źródło: Pudelek.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News