Prezes Prawa i Sprawiedliwości przebywa obecnie na wakacjach. W sieci pojawiło się jego zdjęcie z wypoczynku, na którym pozuje wraz z kolegami w nietypowych strojach. Fotografia w ekspresowym tempie obiega internet i wśród jednych budzi sympatię, a wśród drugich złośliwe docinki i dowcipy. 

Wcześniej szef PiS był nad Zalewem Szczecińskim gdzie wraz z ministrem gospodarki morskiej i europosłem łowił ryby. Teraz Joachim Brudziński poinformował na Twitterze, że Jarosław Kaczyński wszedł na Koziarz w Beskidzie Sądeckim. Osiągnięcie zostało udokumentowane na zdjęciu, na którym prezes PiS pozuje wraz z czterema kolegami.

Sam wypoczynek nie wzbudził takich emocji jak kostium, w którym Kaczyński zdobywał górę. Prezes pozuje w czapce z daszkiem oraz biało-czerwonej pelerynie przeciwdeszczowej z orłem na piersi. Takie same kostiumy mają jeszcze dwaj towarzysze Kaczyńskiego.

Wielu z nas poznało dziś smak górskiego deszczu i wiatru, ale na Koziarza dotarli tylko najtwardsi – napisał Brudziński.

Sympatycy Kaczyńskiego gratulują mu osiągnięcia i uważają, że peleryna jest wesoła i odpowiednia. Z kolei przeciwnicy drwią, że prezes PiS i towarzysze wyglądają jak z Drużyny Pierścienia ze świata Tolkiena.

...

Zobacz również

screen: natemat.pl