Po stosunku wyszedł do toalety. Gdy wrócił, jego dziewczyna robiła coś niewybaczalnego

Po stosunku wyszedł do toalety. Gdy wrócił, jego dziewczyna robiła coś niewybaczalnego Źródło: fot.youtube.com/tvn

Prezerwatywy mogły nie wystarczyć, żeby zabezpieczyć się przed ciążą. Jeden z użytkowników portalu Reddit wyznał, że mógł zostać ojcem w niespotykanych wręcz okolicznościach. Jak się okazuje, partnerka anonimowego mężczyzny tak bardzo chciała być matką, że zrobiła coś, w co trudno uwierzyć.

Prezerwatywy są jednym z najbezpieczniejszych środków antykoncepcyjnych. Jednak jeden z internautów pomimo tego, że używał tej formy zabezpieczenia, mógł zostać ojcem. Wszystko przez jego dziewczynę, która postanowiła wykorzystać nieuwagę swojego chłopaka i zaczęła wlewać w siebie zawartość zabezpieczenia.

Prezerwatywy mogły nie ochronić go przed ojcostwem. Szokując historia użytkownika Reddita

Anonimowy internauta w swoim wpisie na Reddicie twierdzi, że pomimo użycia prezerwatywy mógł zostać ojcem. Jak się okazuje, partnerka mężczyzny wykorzystała brak jego uwagi spowodowany koniecznością udania się do toalety po skończonym stosunku. - Ja i moja dziewczyna znamy ponad 20 lat. Bliżej nam do trzydziestki. Jakąś godzinę temu kochaliśmy się. Ona nie stosuje antykoncepcji hormonalnej, więc użyliśmy prezerwatywy. Po stosunku od razu udałem się do łazienki. Wtedy ona krzyknęła przez drzwi: siusiu czy kupka? Zabrzmiało to bardzo dziwnie, ale dla świętego spokoju odpowiedziałem, że to drugie. W rzeczywistości chciałem tylko oddać mocz. Wróciłem do sypialni szybciej, niż podejrzewała i zobaczyłem, jak ona wlewa zawartość kondoma do swojej pochwy. Jeszcze nigdy się tak nie bałem -opowiedział mężczyzna w swoim budzącym wielkie emocje internautów wpisie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci przerażeni zachowaniem dziewczyny

Sekcja komentarzy pod wpisem mężczyzny pełna była komentarzy z radami, jak powinien zachować się mężczyzna. Okazało się bowiem, że kobieta całkowicie opróżniła prezerwatywę, przez co mężczyzna nie zdążył jej powstrzymać przed tym bulwersującym zachowaniem. - Natychmiast zerwij z nią kontakt. Nie reaguj na jej zaczepki. Jeśli stwierdzi, że jest w ciąży, od razu zażądaj testu na ojcostwo. Lepiej zapytaj lekarza, czy zapłodnienie w ten sposób jest w ogóle możliwe - pisali internauci w komentarzach. Jeden, bardzo negatywnie przyjęty komentarz stanął jednak po stronie dziewczyny i zasugerował mężczyźnie, że godząc się na współżycie seksualne wiedział, że może liczyć się z ojcostwem. - Ona nie zrobiła nic niezgodnego z prawem. Oboje wyraziliście zgodę na igraszki, więc sperma nie jest już tylko twoja. - napisał anonim. Anonimowy internauta nie odpisał jeszcze obserwującym, czy rzeczywiście jego partnerka została matką i jakie wyciągnął konsekwencje z zachowania kobiety. Niewykluczone, że mężczyzna będzie się musiał stawić do sądu, aby udowodnić brak swojej woli w zapłodnieniu kobiety.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  2. Hanka Bielicka, Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  3. Żona Sławomira ujawnia kulisy jego odejścia z TVP. Wiemy, co się z nim teraz stanie
  4. Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. „Jestem w szoku” 
  5. Chcesz przejść na dietę? Podajemy 10 zasad mądrego odchudzania
  źródło: Popularne Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News