Tajemniczy mężczyzna nagle wręczył oszałamiający prezent mamie prześladowanego maluszka

Tajemniczy mężczyzna nagle wręczył oszałamiający prezent mamie prześladowanego maluszka Źródło: .

Prezent od nieznajomego mężczyzny okazał się dla chłopca szansą na lepsze życie. Matka myślała, że to nie może dziać się naprawdę, a jednak.

Prezent od nieznajomego mężczyzny był nie tylko ogromną niespodzianką, ale i szansą na nowe, lepsze życie chłopca. Nie od dziś wiadomo, że prezent to gest, który wywołuje uśmiech na twarzy. Jednak to, co zrobił ten mężczyzna, było wyjątkowym uczynkiem. Ta historia porusza serca.

Kiedy Sara była w ciąży, usłyszała od lekarzy diagnozę dotyczącą maluszka. Było pewne, że jej synek urodzi się z bardzo dużym rozszczepem wargi i podniebienia. Ta aberracja chromosomowa występuje bardzo rzadko. Kiedy to usłyszała, była w szoku i ogromnym smutku. Każda matka ma nadzieję, że jej maleństwo przyjdzie na świat zdrowe. To był trudny okres w życiu Sary, nie takiej wiadomości spodziewała się bowiem od personelu medycznego. Specjaliści namawiali nawet kobietę do aborcji. Ta jednak kochała swoje nienarodzone dziecko takim, jakie było i postanowiła urodzić. Kiedy Brody pojawił się na świecie, matka wiedziała, że była to dobra decyzja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sara musiała zmierzyć się z różnymi reakcjami na widok chłopca

Sara jak większość matek chętnie chwaliła się swoim maluszkiem. Ubierała go w urocze ubranka i robiła mu bardzo dużo zdjęć, które publikowała w mediach społecznościowych. Dla niej jej syn był najpiękniejszym chłopcem na świecie, a jego dolegliwość stała się niewidoczna. Niestety, jeden z internautów wykazał się bezmyślnością i umieścił pod zdjęciem malca złośliwy komentarz.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

- Co jest nie tak z jego twarzą? - napisał.

Było to bardzo przykre wydarzenie. Mimo że mamie zrobiło się przykro, postanowiła pokazać, że potrafi zachować się kulturalnie. Nie uniosła się ani nie obraziła, a rzetelnie wyjaśniła, czym jest choroba jej syna i na czym polega. Sara wiedziała, że jej synek wzbudza zainteresowanie, ale nie chciała ukrywać go przed światem. Była dumna ze swojego dziecka.

Prezent zmienił życie chłopca

Pewnego dnia podczas rodzinnej wizyty w restauracji, podszedł kelner i wręczył kobiecie kawałek papieru. Jak się okazało, nie był to rachunek, a wyjątkowy prezent. Kobieta trzymała w dłoniach czek na sumę 4000 złotych. Nie mogła w to uwierzyć, zastanawiała się, czy to nie jest jakiś żart, ale nieznajomy zostawił wiadomość.

- Dla Twojego pięknego dziecka - napisał.

Pieniądze spadły im wręcz prosto z nieba. Był to idealny moment na taki prezent, gdyż chłopiec przygotowywał się do kosztownej operacji podniebienia.

Brody przed zabiegiem:

Brody po zabiegu:

uploaded

fot. Instagram/Sara Heller

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. Szef TVP się wygadał! Viki Gabor wygrała Eurowizję ponieważ miała wyjątkową cechę
  3. Znał tę rodzinę. Grzegorz ujawnił kim były ofiary tragedii w Szczyrku
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

źródło: szokuje.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News