Transfer został potwierdzony. Hazard opuszcza Chelsea

Transfer został potwierdzony. Hazard opuszcza Chelsea Źródło: Wikipedia

Premier League słynie z tego, że występuje w niej wielu zawodników, którzy cieszą się statusem wielkich gwiazd. Czasami zdarzają się jednak również tacy, którzy dostają sie do ligi, ale nie wykorzystują swojego potencjału. Tak stało się i tym razem.

Premier League cieszy się szacunkiem kibiców jako jedna z najbardziej wyrównanych lig na świecie. Sympatycy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że niemal każdy zespół w Anglii walczy o pewny cel i prezentuje się przy tym efektownie, dzięki czemu liga jest bardzo szanowana. Nie oznacza to, że występują w niej jedynie największe gwiazdy ze światowego topu.

Czasami mamy w niej do czynienia również z zawodnikami, którzy mają problem z przebiciem się do pierwszego składu. Nie każdy potrafi przystosować się do gry w Premier League, gdzie obowiązuje najwyższy poziom. Problem z tym mają nawet ci, którzy uchodzą za najbardziej utalentowanych. Po czasie okazuje się jednak, że nie są w stanie sprostać oczekiwaniom.

Premier League nie była dla niego stworzona

Eden Hazard gra fantastycznie niemal od samego debiutu w barwach Chelsea. Kibice zwiastowali mu fantastyczną karierę i wszystko wskazuje na to, że za kilka lat w ten właśnie sposób będzie można ją podsumować. Póki co wszystko idzie po myśli Belga, który jest zdaniem wielu najlepszym piłkarzem tego sezonu. Wobec fali entuzjazmu i mody na belgijskich piłkarzy do ligi trafił również Kevin De Bruyne, co także zostało uznane jako świetny wydatek.

Brat Edena, Kylian, najprawdopodobniej nie wróci już do ligi angielskiej. Chelsea potwierdziła już, że młody Belg przeniesie się na stałe do belgijskiego Cercle Brugge. Wszystko przez to, że nie poradził sobie w lidze angielskiej i nie ma dla niego miejsca w składzie.

Premier League nie dla Hazarda

Kylian Hazard trafi na stałe do Brugii, gdzie występuje w obecnym sezonie na wypożyczeniu. W 21 meczach strzelił 4 gole i zaliczył asystę, w związku z czym belgijski klub jest zadowolony z jego usług.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News