Premier Kopacz reklamuje „Biedronkę” w TVP, internauci kpią (video)

Premier Kopacz reklamuje „Biedronkę” w TVP, internauci kpią (video) Źródło: Fot. Program "Dziś Wieczorem" w TVP INFO

W programie „Dziś Wieczorem” u Piotra Kraśko gościła dzisiaj szefowa rządu - Ewa Kopacz. Była wypytywana przez dziennikarza o założenia programowe PiSu w związku z weekendową konwencją programową tej partii. Szefowa PO komentowała, iż koszt jego realizacji byłby trudny do podźwignięcia dla polskiej gospodarki. Widzom jednak chyba najbardziej zapadną w pamięć zachwyty pani premier, kiedy to reklamowała sieć sklepów „Biedronka”.

Premier powiedziała - mnóstwo osób chodzi do „Biedronki”, ale żeby ta „Biedronka”, na którą nałożymy ten dodatkowy podatek, mogła zarobić... Przypomnijmy największy płatnik podatku CIT w Polsce z zagranicznych firm – przerywał jej Kraśko – No więc właśnie, co będzie robić? Albo kupi taniej od naszych rolników to co będzie wystawiać, mówię o jabłkach, warzywach, mimo wszystko trzeba przyznać, że w „Biedronce” te warzywa są super - kontynuowała robienie dobrej prasy „Biedronce” Kopacz - No pani premier, już w ostrą promocję idziemy – śmiał się zdumiony Kraśko - No tak, ale ja osobiście w Gdańsku, ponieważ mieszkam obok „Biedronki”, chcę powiedzieć, że kupuję w „Biedronce” i te warzywa są super – zakończyła akcję marketingową szefowa rządu Oczywiście na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać - Haha w razie przegranej w wyborach pracę już ma – napisał jeden z użytkówników Facebooka. - A dlaczego nie mówi o zarobkach i wykorzystywaniu oraz o umowach śmieciowych w tej kochanej przez nią biedronce. - dodał inny internauta. - Ile kasy wzięła za reklamę? - dopytywał kolejny komentujący Prezentujemy fragment rozmowy w TVP INFO:

– Warzywa w Biedronce są super – przyznała w programie "Dziś wieczorem" premier Ewa Kopacz. Nowy element kampanii?http://www.tvp.info/20762251/ewa-kopacz-w-tvp-info-rozwiazemy-problem-frankowiczow-jutro-projekt-ustawy Posted by tvp.info on 7 lipca 2015
Polub Pikio.pl, aby być na bieżąco: ds
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News