PiS nie odpuszcza. Rusza nowy projekt, będzie oficjalnie trollować Platformę Obywatelską

PiS nie odpuszcza. Rusza nowy projekt, będzie oficjalnie trollować Platformę Obywatelską Źródło: YouTube/ Polskie Radio

Prawo i Sprawiedliwość nie będzie stosowało w czasie kampanii wyborczej taryfy ulgowej. Już wystartował nowy projekt, który bezpośrednio uderza w opozycję. PiS wyśmiewa na stronie internetowej program KO.

Prawo i Sprawiedliwość czuje się przed jesiennymi wyborami do Sejmu i Senatu bardzo pewne siebie, a pewność tę jeszcze podbudowało zwycięstwo w głosowaniu do Parlamentu Europejskiego. Jednak nikt w partii rządzącej nie ma zamiaru popełnić błędu Platformy Obywatelskiej sprzed kilku lat i osiąść na laurach. Wiadomo, że taryfy ulgowej nie będzie - politycy PiS nie będą siedzieć bezczynnie w fotelach i czekać na wieczór wyborczy. Szykuje się walka o każdy głos - na jej pierwszym etapie Prawo i Sprawiedliwość uderza w opozycję, wyśmiewając jej program.

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczyna wyborczą walkę. Prześmiewcza strona

W ostatnim czasie mocno o głosy zabiegają politycy opozycji. Głośno było o wizycie Bartosza Arłukowicza w Węgrowie i spotkaniu z panem Andrzejem, które w interpretacji polityków PiS urosło do rangi skandalu. To tylko przykład tego, jak uważnie będą obserwowane kampanijne poczynania opozycji i jak bardzo wytykane będą wszystkie błędy. Do tego celu przeznaczono zresztą specjalne miejsce w internecie. 

Prawo i Sprawiedliwość pochwaliło się na Twitterze swoim nowym projektem - stroną internetową, która ma wyśmiewać działania Platformy Obywatelskiej. Jednym z elementów designu witryny jest prześmiewcza przeróbka logo PO - charakterystyczna pomarańczowa Polska pokazuje w tej wersji język. "Prawdziwe forum programowe Koalicji Obywatelskiej" - jak nazywa się strona - przypomina dawne wypowiedzi polityków opozycji, które mają dyskryminować szczerość nowych założeń programowych partii.

- Wiemy z doświadczenia, że niezależnie od tego, co Platforma obieca, zrobi coś odwrotnego. Tak było na przykład z podwyższeniem wieku emerytalnego. Politycy opozycji co chwilę zdradzają swoje prawdziwe intencje; redukcji 500+, końca podwyżek płacy minimalnej itp. Ważne jest, by Polacy to wiedzieli - powiedziała w rozmowie z portalem WP osoba ze sztabu PiS.

Prawo i Sprawiedliwość działa z rozmachem. Jedzie w Polskę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prześmiewcza strona to oczywiście nie wszystkie plany PiS-u na walkę podczas kampanii. Partia rządząca rusza w Polskę. W planach jest seria letnich pikników, spotkań z obywatelami. Ma w nich brać udział także sam Jarosław Kaczyński. Jego obecność zapowiadana jest na pierwszym z pikników, który odbędzie się w miejscowości Kuczki-Kolonia.

- Rozmowy z Polakami, słuchanie ludzi to zawsze była najmocniejsza strona PiS - wyjaśnia WP członek sztabu.

Na sobotę zaś Prawo i Sprawiedliwość planuje prezentację 41 jedynek na listach wyborczych.

Źródło: Twitter/ @pisorgpl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Przenigdy nie kupuj takiej popularnej wody w sklepach. Miała być zdrowa, a może być rakotwórcza
  4. W portfelu znalazł list od żony, który napisała tuż przed śmiercią. Złapiesz się za głowę, tak mocne są to słowa
  5. Wygląd córki Roberta Janowskiego onieśmiela. Nastolatka skradnie serca wielu Polaków
  6. Przyjaciel rozdaje rzeczy po zmarłej gwieździe "Świata według Kiepskich". Zdumiewające doniesienia

Źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News