Prawica nie może się otrząsnąć. Wyciekło zupełnie NAGIE zdjęcie jej lidera!

Prawica nie może się otrząsnąć. Wyciekło zupełnie NAGIE zdjęcie jej lidera!

Prawica zszokowana, spanikowana i w rozsypce. Po ujawnieniu tego zdjęcia, nikt nie wie, co powiedzieć. Politycy opozycji wykorzystują szansę, by w mediach boleśnie batożyć oskarżeniami przedstawicieli władzy. Ci drudzy są po prostu w kropce. Co rusz się odcinają od sprawy i nie chcą poruszać tematu. Co na ten skandal główny zainteresowany? Przeprosił za nagie zdjęcie i twierdzi, że to koniec sprawy.

Potężny seksualny skandal wstrząsnął Stanami Zjednoczonymi. Amerykanie są zszokowani zdjęciem, które wyciekło do sieci. Demokraci wykorzystują natomiast całą sytuację, by zgnębić rządzących USA Republikanów. Setkami wiadomości bombardowany jest Donald Trump, któremu wytyka się, że pracuje z lubieżnikami i seksualnymi dewiantami. Republikanie z kolei albo się odcinają od skandalu, albo bronią kolegi z partii. Wszyscy jednak zgodnie nie mogą uwierzyć w rozpustność 68-letniego kongresmena z Teksasu, Joe Bartona. To właśnie jego zdjęcia znalazły się w sieci. Widać na nich polityka, który robi nagie selfie z perspektywy swojego penisa. Na fotografii widać twarz Bartona, jego sporych rozmiarów brzuch i przyrodzenie. Poza fotografią do internetu dostała się treść wiadomości, jaka była dołączona do zdjęcia: "Tak bardzo Cię pragnę. Teraz. Głęboko i mocno".

Nagie selfie jak polityczne samobójstwo

Barton, jedna z najjaśniejszych gwiazd amerykańskiej prawicy, jest zaskoczony tym, że ktoś opublikował w sieci tak krępujące materiały. Polityk nie wie dokładnie, kto za tym stoi, ale ma swoje typy. Zdjęcie i wiadomość pojawiły się w sieci dzięki użytkownikowi Twittera o nazwie Parker21333. Nie wiadomo, kto stoi za publikacją, ale Barton ma swój typ - Jennifer Lawrence. Z tą kobietą republikanin utrzymywał stosunki seksualne, gdy był w separacji ze swoją byłą już żoną.  - Przed rozwodem utrzymywałem stosunki seksualne z innymi, dojrzałymi kobietami. Te związki już się zakończyły. Przykro mi, że nie potrafiłem wtedy właściwie ocenić sytuacji. Przykro mi, że zawiodłem swoich wyborców - skomentował sprawę kongresmen.

Amerykanie podzieleni przez nagie zdjęcie

Gos w sprawie zabrali oczywiście sami obywatele USA. Jak wskazują jedni Amerykanie, kongresmen nie powinien był robić sobie takiego zdjęcia. Jak podkreślają, tak kompromitujące materiały zawsze mogą zostać wykorzystane przeciwko nam, a samo robienie sobie takich zdjęć to szczeniactwo. Inni zaznaczają natomiast, że jeśli Barton odbywał taką korespondencję z Lawrence za obopólną zgodą to nie ma w tym nic złego. Ich zdaniem to publikująca te treści kobieta powinna przeprosić, a nie on. źródło: twitter.com źródło: wikimedia.org źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News