Prawica i lewica w szoku! Jaruzelski na łożu śmierci mówił o TYM polityku

Prawica i lewica w szoku! Jaruzelski na łożu śmierci mówił o TYM polityku

Wojciech Jaruzelski zmarł ponad trzy lata temu. Był postacią kontrowersyjną i z pewnością wielu Polaków nie zapamiętało go najlepiej. Pomimo tego, że generał i aktywny polityk czasów PRL nie jest wśród nas o dłuższego czasu, na jaw ciągle wypływają nowe fakty z jego życia.

Środowiska polityczne z lewa i prawa zatkało po ostatnim twitterowym wpisie Janusza Korwin-Mikkego były poseł na Sejm, a obecnie eurodeputowany znany jest ze skłonności do szokowania i interesujących twierdzeń. Polityk podzielił się ze światem wiedzą o tym, co Wojciech Jaruzelski miał powiedzieć na łożu śmierci. ZOBACZ TAKŻE: Gen. Wojciech Jaruzelski ? symbol trudnej polskiej historii Ta wiadomość zastanawia historyków żywota ostatniego prezydenta PRL i pierwszego prezydenta III RP. Czy generał faktycznie powiedział w ostatnich chwilach życia, to o czym informuje Korwin-Mikke? Tego nie wiadomo, należy jednak zauważyć, że takie postawienie sprawy, podaje w wątpliwość dotychczasową wiedzę na temat jego poglądów.

Jaruzelski na łożu śmierci mówił o TYM polityku

Przewodniczący partii Wolność stwierdził, że politykiem, o którym Jaruzelski mówił niedługo przed swoją śmiercią, był on sam. Zdaniem europosła zmarły polityk żałował, że gdy jeszcze miał szansę, nie zrealizował reformy państwa zgodnie z jego radami. Zaproponował przy tym "internowanie rządu" i doprowadzenie, do ostatniej woli generała Wojciecha Jaruzelskiego. ZOBACZ TAKŻE: Chory Korwin-Mikke szokuje ze szpitala! „Właśnie mogłem umrzeć!”Osoba będąca przy łożu śmierci śp.gen.Wojciecha Jaruzelskiego powiedziała, że najbardziej żałował, iż nie zrobił reformy według rad Janusza Korwin-Mikkego. Może pora na internowanie „rządu” i „opozycji” – i zrobienie tego, czego Generał nie zrobił? - napisał Janusz Korwin-Mikke. źródło: Twitter.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News