Prawica chce zlinczować Lindę. Wszystko przez kilka słów

Prawica chce zlinczować Lindę. Wszystko przez kilka słów

Prawica nie odpuści mu tego, co powiedział. Bogusław Linda może gorzko pożałować swoich słów. Niestety rozpoczęła się medialna burza, która przez długi czas może się nie skończyć.

Bogusław Linda od lat ma wizerunek kontrowersyjnego aktora. Jego życiowe decyzje nie są dla wszystkich akceptowalne, zwłaszcza dla prawicy, która szczyci się konserwatywnymi poglądami. Tym razem słowa aktora mocno odbiły się właśnie w środowiskach prawicowych. Fani Lindy obawiają się, że może dojść do linczu.

Bogusław Linda zlinczowany przez prawicę

Aktor wyznał, że pojawi się 9 czerwca na paradzie równości, która odbędzie się w Warszawie. Poza nim zadeklarowali się również: Julia Kamińska, Zofia Czerwińska, Krystyna Mazurówna, Mateusz Janicki i Małgorzata Ostrowska. Julia Kamińska znana głównie z roli "BrzydUli" powiedziała wprost jakie jest jej stanowisko w tej sprawie. Jej słowa mocno odbiły się w środowisku prawicowym, które nie pochwala promowania tego typu wydarzeń. - 9 czerwca odbędzie się Parada Równości i oczywiście będę tam. Będę tam, ponieważ uważam, że nie ma lepszej czy gorszej miłości - jest po prostu miłość. I wszyscy jesteśmy równi. (...) Będę tam ponieważ marzy mi się Polska bez homofobii. Będę tam też dlatego, że będzie tam cała masa moich znajomych i zamierzamy się świetnie bawić! Dlatego zapraszam, dołączcie do nas! - wyznała Julia Kamińska. - Aby spotkać nasze gwiazdy trzeba będzie odnaleźć platformę Kampanii Przeciw Homofobii udekorowaną w jednorożce, flamingi i tęczowe lody (piąty wóz za główną ciężarówką). Obie Panie będą szły w bloku sojuszników i sojuszniczek KPH, do którego może dołączyć każda osoba. Do czego serdecznie zachęcamy - oświadczyła Franciszka Sady, która działa w tej sprawie. Gwiazdy mówiąc otwarcie o swoim udziale w kampanii mocno narażają się politykom partii rządzącej oraz środowiskom prawicowym, które mogą bojkotować cały marsz. Nikt nie wątpi, że wszyscy spośród wspierających Marsz Równości gwiazd są zagrożeni. Nawet Bogusław Linda, który ma wizerunek twardziela. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oliwię znają wszyscy, a co z pozostałą dwójką? Jarosław Bieniuk ukrywa synów nie bez powodu
  2. Kaczyński to przy nim BIEDAK. Donald Tusk zarabia grube miliony, wiemy ile
  3. Przykre informacje. Fani żegnają Monikę Kuszyńską
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News