Prawica chce rozszarpać Biedronkę! "Ohydna promocja, antypolska"

Prawica chce rozszarpać Biedronkę! "Ohydna promocja, antypolska" Źródło:

Biedronka poważnie się wkopała. Prawica chce rozszarpać popularną w Polsce sieć hipermarketów za pewną, wprowadzoną właśnie promocję. Według ich oceny jest ohydna i antypolska.

Biedronka chciała promować patriotyzm, ale odniosła skutek zupełnie odwrotny do zamierzonego. Jej najnowsza promocja, zdaniem polskiej prawicy ma charakter antypolski. W setny dzień roku, w którym Polska obchodzi stulecie odzyskania niepodległości, Biedronka ruszyła z "patriotyczną" (jej zdaniem) promocją. Aby z niej skorzystać należy  kupić pięć produktów z listy promowanych jako "niepodległościowe" towarów, a nagrodą za te zakupy będzie bon o wartości nawet 50 złotych.

Biedronka zaliczyła wpadkę

Jak pokazują badania marketingowe, przeprowadzone przez Instytut Jagielloński, Polacy lubią się angażować w akcje sprzedażowe poparte patriotycznym kontekstem. Wystarczy dodać flagę, hasło typu "produkt polski" i już towar szybciej schodzi z półek. Jednak pierwszym problemem, który oburzył polskie środowiska prawicowe jest to, że promocja wystartowała dziś - 10 kwietnia, w 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej. Bardziej niefortunnego momentu hipermarket nie mógł sobie wybrać. Jakby tego było mało, promocja okazała się mieć charakter antypolski. Na listę produktów promowanych z okazji 100-lecia niepodległości trafiły też produkty... zagranicznych koncernów! Na liście są m.in. piwo Heineken, lody Algida, czekolada Milka, napój mleczny Muller Milch.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Rudy i mściwy”. Wiadomości TVP o Tusku przeszły same siebie
  2. Koniec kariery Kożuchowskiej? Aktorka nie ma wyboru
  3. Tragedia na mszy w Wielkanocnej. Ksiądz zmarł na oczach wiernych
Źródło: wiadomosci.wp.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News