Prawa ręka Sorosa w areszcie! Za jego brutalną zbrodnię nie może być litości

Prawa ręka Sorosa w areszcie! Za jego brutalną zbrodnię nie może być litości

62-letni Howard Rubin był niegdyś bankierem z Wall Street, natomiast ostatnio pełnił funkcję jednego z najbliższych współpracowników George'a Sorosa. Prawa ręka amerykańskiego finansisty została oskarżona o handel ludźmi, gwałt i tortury przez trzy kobiety. 

Biznesmen rzekomo przetrzymywał zniewolone kobiety skute łańcuchami w podziemiach wartego 8 milionów dolarów budynku na Manhattanie. Dwie z trzech wykorzystywanych przez Rubina kobiet były króliczkami Playboya. Mężczyzna zwabił je na Instagramie pod pozorem sesji zdjęciowej.

Zwyrodniałe praktyki

Według zeznań poszkodowanych, Rubin był wobec nich wyjątkowo okrutny. Kobiety były przez niego katowane, bite w pachwiny i ostatecznie gwałcone. Rubin zmasakrował ich twarze do tego stopnia, że musiały skorzystać z pomocy chirurgów plastycznych oraz dentystów. Zwyrodnialec znęcał się nad kobietami również psychicznie. Przed tym, jak przechodził do tortur cielesnych dwóm z nich powiedział: "zamierzam gwałcić cię tak, jak gwałcę moją córkę", a podczas chorego aktu seksualnego kazał im zwracać się do siebie per "tatusiu". Sprawę bada nowojorska policja. Pomocnik Sorosa oferował swoim ofiarom od 2000 do 5000 dolarów za "towarzystwo" oraz sesje zdjęciowe. Przypuszcza się, że Howard Rubin mógł wykorzystać w ten sposób dziesiątki kobiet. Źródło: newsbook.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News