Jak mają się czuć rodzice rodzeństwa z Darłowa widząc, jak inni zamykają dzieci w pralce?!

Jak mają się czuć rodzice rodzeństwa z Darłowa widząc, jak inni zamykają dzieci w pralce?! Źródło:

Pralka z przedmiotu domowego użytku stała się dla tego dziecka narzędziem tortur. Internauci wciąż nie mogą dojść do siebie po obejrzeniu przerażającego nagrania z Radomia. Jednak mało kto zastanawia się, jak teraz czują się rodzice rodzeństwa z Darłowa.

Tragedia, która miała miejsce w Darłowie nad Bałtykiem, wstrząsnęła całą Polską. Miliony Polaków cały czas miało nadzieję na szczęśliwe zakończenie tej przerażającej historii. Niestety nie jest to amerykański film, który zawsze kończy się happy endem. Ciała całej trójki w końcu zostały odnalezione przez ratowników, niestety na ratunek było już za późno. Jest to ogromna tragedia dla rodziców trójki dzieci, którzy teraz przechodzą przez prawdziwe piekło.

Pralka jako narzędzie tortur

Rodzice, którzy stracili trójkę z czwórki swoich dzieci, przechodzą przez koszmar, jaki żadnemu rodzicowi nie przechodzi nawet przez myśl. Na domiar złego cały internet aż huczy od sprawy znęcania się nad dzieckiem, które miało miejsce w Radomiu. Na graniu zwykła pralka stała się narzędziem tortur dla 2-letniego chłopca. Ciężko sobie nawet wyobrazić co muszą czuć zrozpaczeni rodzice, którzy muszą się zmierzyć ze śmiercią trójki swoich pociech, kiedy słyszą, że ktoś potrafi się tak bestialsko znęcać nad własnym dzieckiem. Oburzające zachowanie zaprezentowane na nagraniu przeciętnego Polaka doprowadza do ataku szału, jednak w takim przypadku może spowodować wybuch gniewu, o jakim człowiek mógł sobie nawet nie zdawać spawy. Rodzice dzieci zmarłych w Darłowie oddaliby wszystko, żeby tylko odzyskać swoje pociechy, a kilkaset kilometrów dalej jakiś zwyrodnialec znęca się nad dzieckiem. Jest to potworne nieposzanowanie wspaniałego cudu i szczęścia jakim jest posiadanie dziecka. Każdy rodzic, który stracił swoje dziecko w takim wypadku, zachodzi w głowę i zastanawia się, jak w ogóle można być zdolnym do czegoś takiego. Jednocześnie przypominają sobie o swojej stracie, po której ślad zostanie z nim do końca życia. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znamy odpowiedzialnych za wsadzenie dziecka do pralki. Wiek sprawcy jest wstrząsający
  2. Polacy się wściekną. Idą ogromne zmiany w dowodach osobistych
  3. Polska najbardziej zagrożona. Niemcy stworzyli mapę
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News