Praca to bardzo ważna rzecz – skądś przecież trzeba brać pieniądze na życie i własne przyjemności. Jaką pracę wybrać, aby dawała zarówno satysfakcję jak i dobre zarobki? Te pytanie zadaje sobie wiele ludzi, nie tylko tych świeżo po maturze. Z ciekawą propozycją dla szukających pracy przychodzi Wedel.

Praca marzeń – czy taka w ogóle istnieje? Okazuje się, że tak, a na dodatek jest na wyciągnięcie ręki dla osób mieszkających w stolicy i pobliskich miejscowościach. Na czym miałoby polegać idealne zajęcie? Na jedzeniu czekolady! Chociaż brzmi to jak żart, właśnie stało się faktem. Firma Wedel zamieściła już ogłoszenie o pracę.

Praca jako tester czekolady – człowiek poszukiwany

Jedna z najsłynniejszych firm specjalizujących się w wyrobach czekoladowych zamieściła ogłoszenie o pracę. Skierowane jest ono do wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic, z wyłączeniem osób palących papierosy. Praca miałaby polegać na testowaniu dobrze znanych już wszystkim słodkości – między innymi ptasiego mleczka, torciku wedlowskiego, pawełków z nadzieniem i wielu, wielu innych.

– Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą mieć udział w historii naszej firmy trwającej już od prawie 170 lat. Przy opracowywaniu receptur naszych produktów najważniejsze są dla nas dwie rzeczy: najwyższa jakość i satysfakcja konsumentów. Na barkach degustatorów spoczywa więc duża odpowiedzialność za uciechę podniebień wszystkich amatorów słodyczy w kraju – oznajmiła pani Magdalena Kołodziejska, która pełni funkcję kierownika komunikacji marketingowej Wedla.

Warunki pracy

Dobrą wiadomość mamy dla osób, które chciałyby rozpocząć pracę, a jednocześnie nie poświęcać na nią zdecydowanej większości swojego czasu. Powierzone zadania mają być wykonywane tylko przez 3 dni w tygodniu, na dodatek w niepełnym wymiarze godzin. Konieczna jest dyspozycyjność od wtorku do czwartku w godzinach 12:00-16:30.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znał ich cały świat... Co zjedli przed śmiercią? Zaskakujące!

– Sprawa jest prosta: trzy razy w tygodniu (od wtorku do czwartku) należy pojawiać się w siedzibie Wedla na warszawskiej Pradze i od 12:00 do 16:30 wykonywać żmudną pracę degustatora wedlowskich produktów, czyli… jeść słodycze i mówić co się o nich sądzi! – tak brzmi treść wyjątkowego ogłoszenia.

Co zrobić, aby otrzymać pracę? Co zaskakujące, nie trzeba wysyłać nigdzie swojego CV. Wystarczy w dniach od 22 do 24 października zadzwonić pod numer telefonu: 22 349 14 14 a potem uzasadnić swoją kandydaturę. Za wykonywanie zadań, tak jak w każdej innej pracy, przewidziane jest wynagrodzenie. Brzmi idealnie, prawda?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Horoskop dzienny na piątek 19.10.2018 dla wszystkich znaków zodiaku. Co Cię czeka?
  2. Solidarność w żałobie. Nagła i przerażająca śmierć wstrząsnęła krajem
  3. Podrzucił psy pod polskie schronisko. “W życiu nie widziałem tak zaniedbanych psów!”
  4. Znaki zodiaku najbardziej wiernych mężczyzn. Będziesz zachwycona!

Najohydniejsze znaleziska w jedzeniu z polskich sklepów