Opolska agencja zatrudnienia Weegree poszukuje trenerów pokemonów. Jak podaje w ogłoszeniu, robi to na zlecenie „jednej z największych agencji interaktywnych na świecie”. To kolejny efekt ogromnej popularności gry Pokemon GO, która od soboty jest dostępna w naszym kraju.

Według zamieszczonego w internecie ogłoszenia, poszukiwana jest osoba „odważna i mężna”, „gotowa do pracy w terenie” i oczywiście z doświadczeniem w łapaniu i trenowaniu pokemonów.

„Zawsze czułeś, że będzie Ci dane zostać najlepszym na świecie trenerem Pokemon?  Jesteś pełnoletni i masz trochę czasu wolnego w dniach 21.07-23.07.2016? Chcesz zarobić prawdziwe pieniądze, które póżniej możesz wymienić na Pokecoiny w grze? Aplikuj do pracy i pomóż nam złapać wszystkie 150 Pokemonów” – czytamy w ogłoszeniu na stronie weegree.com.

W zamian za pracę jako trener pokemonów agencja oferuje m.in. telefon służbowy, odzież roboczą, wyżywienie, a także wynagrodzenie na poziomie 10 zł na godzinę. Ponadto można liczyć na pomoc w łapaniu pokemonów w postaci 200 pułapek „Lure Module”, których wartość to 1 tys. złotych.

Podobna praca nie jest czymś niezwykłym w USA, gdzie chętni do zbierania pokemonów za pieniądze opisują w internecie swoje umiejętności, teren działań i warunki zatrudnienia.

źródło: weegree.es-candidate.com/printscreen
źródło: weegree.es-candidate.com/printscreen
źródło: 24opole.pl/printscreen
źródło: 24opole.pl/printscreen

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: bankier.pl, 24opole.pl, weegree.es-candidate.com
pt

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.