To NIE były przypadki?! Sensacyjna teoria ws. pożarów wysypisk śmieci

To NIE były przypadki?! Sensacyjna teoria ws. pożarów wysypisk śmieci Źródło: Fot. Twitter/Remiza.pl

Dziś w Wólce Niedźwiedzkiej wybuchł kolejny gigantyczny pożar odpadów. Od początku marca 2018 roku odnotowano już 63 takie przypadki w całym kraju, którymi wreszcie zdecydował się zająć także polski rząd pod kierownictwem premiera Mateusza Morawieckiego.

Media od kilkunastu tygodni grzmią na temat ogromnych pożarów składowisk oraz wysypisk odpadów. Do największego z nich doszło w Zgierzu. Głośny przypadek odnotowano także na warszawskim Wilanowie.

Kolejny ogromny pożar wstrząsnął Polską

Jako że liczby dotyczące podobnych zdarzeń są naprawdę gigantyczne, obywatele nie wierzą już w przypadek. Przypuszczają, że ktoś celowo podpala odpady, aby unikać gigantycznych kosztów utylizacji składowanych odpadów w zgodny z prawem sposób. Co ciekawe, sprawą zainteresował się już więc także polski rząd. Poinformował o tym premier Mateusz Morawiecki za pośrednictwem Twittera.

Komentarze najważniejszych polskich polityków

- Poleciłem, by w związku z pożarami na wysypiskach uzupelnić porządek dzisiejszej Rady Ministrów o punkt w tej sprawie. Nie możemy pozwalać, by przestępcy truli nas, nasze dzieci i niszczyli środowisko - napisał szef polskiej Rady Ministrów. Głos w sprawie zabrał już także Henryk Kowalczyk, pełniący funkcję ministra środowiska. Według niego za spowodowaniem pożarów ma stać mafia śmieciowa. Jeżeli ta teoria okaże się prawdziwa, jej udowodnienie rozpocznie najpewniej jedną z największych afer ostatnich lat. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sejm zamknięty DO ODWOŁANIA. „Koniec wolnych mediów”
  2. Kaczyński w szpitalu. Ktoś przebywa teraz w jego domu
  3. MSZ ostrzega Polaków przed podróżą do Rosji. To może być niebezpieczne
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News