Pożar ogarnął cały dom. Z ognia udało się wynieść dwóch mężczyzn, ale było już za późno

Pożar ogarnął cały dom. Z ognia udało się wynieść dwóch mężczyzn, ale było już za późno Źródło: pixabay/arembowski/

Pożar w jednym z domostw pojawił się zupełnie niespodziewanie. Żywioł okazał się na tyle silny, że wydostanie się z budynku stało się naprawdę trudnym zadaniem. Służby ratunkowe działały bardzo szybko, by przede wszystkim jak najszybciej wydostać mieszkańców na zewnątrz.

Pożar trawił kolejne metry budynku, podczas gdy cały czas przebywali w nim mieszkańcy. Po zaledwie kilku minutach na miejscu zjawiły się służby ratunkowe, które błyskawicznie podjęły działania. Media obiegają informacje nie tylko na temat samego żywiołu, ale również tragicznych skutków, jakie za sobą niósł. Funkcjonariusze robili co mogli, by uniknąć tak wstrząsających konsekwencji. 

Niebezpieczny pożar pochłonął cały dom 

Do zdarzenia doszło dzisiejszym rankiem w Konikowie w województwie Zachodniopomorskim. Około godziny 6:30 miejscowe służby otrzymały zgłoszenie o rozprzestrzeniającym się w zatrważającym tempie ogniu w jednym z domów mieszkalnych. Na miejsce niezwłocznie przybyło aż 5 zastępów straży pożarnej oraz karetki pogotowia. Mundurowi rozpoczęli gaszenie ognia, a w tym samym czasie kilku z nich starało się wedrzeć do środka, by wydostać mieszkańców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sytuacja z każdą chwilą stawała się coraz poważniejsza. Po kilkunastu minutach z budynku udało się wydostać dwóch nieprzytomnych mężczyzn, dzięki czemu ratownicy medyczni mogli przystąpić do resuscytacji krążeniowo-oddechowej.  

Było już za późno. Policja bada sprawę 

Choć ratownicy od razu rozpoczęli reanimację obu mężczyzn, jednak już po chwili u obu stwierdzono zgon. Zawiadomiono policję, która na miejscu tragedii zjawiła się w obecności prokuratora. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wyrzucił żonę z domu dla kochanki. Nie spodziewał się jednak tak okrutnej zemsty

2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Mundurowi od razu wszczęli śledztwo, by dowiedzieć się, w jaki dokładnie sposób doszło do zdarzenia. W tym samym czasie, strażacy zajmowali się dogaszaniem ognia, aby uniknąć ryzyka ponownego pożaru. Na chwilę obecną policji nie udało się ustalić zbyt wiele, jednak według wstępnej teorii, mężczyźni najprawdopodobniej dogrzewali się, wskutek czego mogło dojść do zaprószenia ognia. Przesłuchanie sąsiadów być może jeszcze dziś pozwoli śledczym ustalić przyczynę pożaru.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewany zwrot wydarzeń ws. 500 plus. Młode matki znalazły sposób, żeby masowo pomnażać pieniądze
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: Polsat News 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu