Pożar wybuchł z powodu choinki. Tata wybiegł z płonącego mieszkania, ale wrócił ratować dzieci, zginął razem z nimi

Pożar wybuchł z powodu choinki. Tata wybiegł z płonącego mieszkania, ale wrócił ratować dzieci, zginął razem z nimi Źródło: .

Pożar wybuchł w mieszkaniu, gdzie przebywała cała rodzina. Nikt nie wiedział, że zapalenie się choinki będzie początkiem tak dramatycznych wydarzeń. Tata, który chciał uratować swoje dzieci, zginął razem z nimi w płonącym mieszkaniu.

Pożar w okresie noworocznym jest najczęstszą przyczyną zgonów na całym świecie. Początek roku, zawsze hucznie obchodzony z fajerwerkami, sprawia, że nasze życie znajduje się w niebezpieczeństwie. Zabawy z ogniem mają tragiczne finały, a strażacy robią, co tylko mogą, by ratować nasze życie. Niestety pożar, który wybuchł w mieszkaniu Juana Moreno w piątek, przyczynił się do powstania ogromnej tragedii. 

Pożar najprawdopodobniej rozpoczął się od zapalenia choinki

W Kalifornii rozegrały się dramatyczne wydarzenia. Mieszkanie Juana Moreno w pewnym momencie zaczęło się palić. Do dziś strażacy nie znają dokładnej przyczyny pożaru, ale wiedzą, że jako pierwsza zajęła się ogniem choinka. 

Pożar wybuchł niespodziewanie, a w pierwszym odruchu Juan Moreno wybiegł z płonącego mieszkania. Niewiele myśląc postanowił walczyć w pierwszej kolejności o swojej życie. Kiedy otrząsnął się z pierwszego szoku, wrócił natychmiast do mieszkania, gdzie znajdowała się jego rodzina. 

Żona i dzieci czekali w płonącym mieszkaniu, aż zostaną uratowani przez głowę rodziny. Nikt się nie mógł spodziewać, że mężczyzna, który wrócił do mieszkania po bliskich, wkrótce w nim zginie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pożar przyniósł cztery śmiertelne ofiary

Mama Christina i malutka Cecily oraz 11-letnia Jaylynn zostały bezpiecznie ewakuowane przez mężczyznę z płonącego domu. Niestety, kiedy Juan podjął decyzję o ratowaniu kolejnych dzieci i po raz kolejny wbiegł do budynku, ogień rozprzestrzenił się tak bardzo, że razem z 12-letnią córką Mary i czteroletnią Janessa zginęli w mieszkaniu. W wyniku obrażeń w szpitalu zmarł również ośmioletni syn Isaac. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka
2.Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Pożar i przyczyny jego wybuchu do dziś nie są znane. Straż pożarna wraz z policją próbują ustalić, jak mogło dojść do zapalenia się choinki. W sieci została utworzona zbiórka, która zbiera fundusze dla pogrążonej w żałobie rodziny, która została bez dachu nad głową, opłakując śmierć ukochanych bliskich. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  2. Pracownicy budżetówki od stycznia dostaną więcej. Nie wszyscy jednak na równych zasadach
  3. Roksana Węgiel złapała za mikrofon obok stojącej Rodowicz. Marylę zdruzgotało
  4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

źródło: newsner 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News