Pożar domu w polskim mieście. Trwa dramatyczna akcja służb, jedna osoba nie żyje, ale ofiar może być więcej

Pożar domu w polskim mieście. Trwa dramatyczna akcja służb, jedna osoba nie żyje, ale ofiar może być więcej Źródło: .

Wybuchł kolejny pożar w Polsce. W płomieniach stanął dom jednorodzinny, niestety wiadomo już, że zginęła jedna osoba, ale poszukiwania jeszcze się nie skończyły.

Pożar zaalarmował strażaków w jednej z polskich miejscowości. Funkcjonariusze straży otrzymali zgloszenie około godziny 14., natychmiast ruszyli na interwencję. Wciąż nie wiadomo wszystkiego na temat okoliczności zdarzenia.

W jednej z polskich miejscowości wybuchł pożar. Przyczyny są nieznane

Do pożaru domu jednorodzinnego doszło w Milanówku, a na miejsce zdarzenia przybyłą Straż Pożarna z Grodziska Mazowieckiego. Jak poinformował asp. szt. Sławomir Janowiec z grodziskiej komendy, budynek znajduje się przy ulicy Ludnej, a oprócz straży pożarnej na miejscu pojawiła się też policja.

Wiadomo również, że zadymione było wnętrze budynku. Po opanowaniu sytuacji przez strażaków, na miejsce wezwano prokuratora. Na razie nie udało się wyjaśnić, z jakiego powodu w domu wybuchł pożar. Okoliczności wybuchu pożaru będą wyjaśniane w toku śledztwa.

Niestety, są ofiary pożaru. Może być ich więcej

Ze wstępnych informacji wynika, że w wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć. W chwili obecnej nie wiemy jeszcze, czy w budynku było więcej osób, ponieważ wciąż trwa akcja ratownicza - informował asp. szt. Janowiec ze Straży Pożarnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo, że ofiarą śmiertelną pożaru jest mężczyzna. Funkcjonariusze straży nie dysponują informacjami na temat tego, ile osób znajdowało się w domu w momencie pożaru; z tego względu wciąż trwa przeczesywanie szczątków spalonego budynku.

Dzisiaj grzeje: 1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Przez Polskę ostatnio przewija się prawdziwa plaga pożarów. Jakiś czas temu doszło do eksplozji budynku w Szczyrku. W wyniku tej tragedii żadna sześciu osób znajdujących się w domu nie przeżyła. Zginęła wtedy niemal cała rodzina.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Sekundy po rozpoczęciu meczu wyjęli broń i zaczęli strzelać. 16 zabitych i 22 osoby ranne, tragiczne wiadomości z zagranicy
  4. Włosy w tym kolorze faceci lubią najbardziej, tracą dla niego głowę. Inne są daleko w tyle
  5. Damian Kordas złapał od tyłu Kurdej-Szatan i się zaczęło. Fanów zamurowało, gdy zobaczyli co robią na scenie Sylwestrowej Nocy Przebojów

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News