To wydawało się niemożliwe. Żona Wiśniewskiego podjęła ostateczną decyzję

To wydawało się niemożliwe. Żona Wiśniewskiego podjęła ostateczną decyzję

Michał Wiśniewski zasłynął nie tylko jako kontrowersyjny muzyk ale także jako wielokrotny rozwodnik. Jego partnerki wiodły dostatnie życie, próbując jednocześnie wybić się na sławie byłego męża. Najbardziej rozpoznawalna żona Wiśniewskiego zapowiedziała wielki powrót!

Marta Wiśniewska swoją karierę zaczynała jako żona artysty. Ze względu na będący wtedy u szczytu sławy zespół "Ich Troje" rozpoczęto kontrowersyjny program "Jestem jaki jestem". Wiśniewska pod ostrzałem kamer budowała swój wizerunek gwiazdy skrupulatnie od podstaw. Zasłynęła także jako choreografka i tancerka. Wykorzystując gorący okres oraz kontakty w branży muzycznej, postanowiła rozpocząć własną, indywidualną karierę. Początki były dobre. Pierwsza płyta wokalistki "Mandaryna.com" oraz promujący ją utwór "Here I Go Again" okazały się prawdziwymi hitami! W krótkim czasie stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek muzyki dance. Będąc na fali, wokalistka w przeciągu roku wydała kolejną płytę, która rozpoczęła prawdziwy przełom w jej karierze. Utwór "Ev'ry Night" okazał się niezaprzeczalnym hitem, otwierając Mandarynie zupełnie nowe możliwości, które okazały się być... zgubne dla jej kariery.

Jak sobie radzi żona Wiśniewskiego po upadku w Sopocie?

Wysoka popularność w 2005 r. zaprowadziła wokalistkę na scenę Opery Leśnej. Będąca dla niej wielką szansą impreza, okazała się być jej największą porażką i początkiem końca kariery. Festiwal w Sopocie słynie z występów na żywo. Wielu artystów swoje koncertowe występy prowadziła z playbacku. Nie inaczej było w przypadku Marty. Kobieta skompromitowała się na scenie niemiłosiernie fałszując. Fali krytyki nie było końca. Po latach internauci postanowili wskrzesić artystkę. Pamiętny występ w Sopocie stał się swego rodzaju ikoną muzyki dance. Wszędzie było słychać radosne "Znacie Ev'ry Night?". Koszmar Marty Wiśniewskiej obrócono w jedno z najbardziej pozytywnych wydarzeń minionego dziesięciolecia! Dzięki ponownie rosnącej popularności Mandaryna wróciła na scenę. Ponownie daje koncerty. Co więcej, zapowiedziała nowy teledysk! Nie znamy jednak konkretnej daty. Na jednej z fotografii można wywnioskować, że dzieło będzie nosić tytuł "Not Perfect", nawiązując do przeszłości artystki. - Nie jestem idealna, ale wciąż zamierzam to robić - skomentowała wokalistka Cieszycie się z powrotu Mandaryny? Czy wokalistka ma szanse wrócić na świecznik, czy zostanie jednak ikoną jednego występu?  

"(...) No one wants to be judged by the past. You are free, like me."??

Post udostępniony przez Marta Wisniewska (@marta.mandaryna)

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda M jak Miłość w żałobie. Tę śmierć przeżywa cała Polska
  2. Wycofują nagranie gwiazdy z sieci. "Cały internet żyje jej nagimi piersiami"
  3. Gwiazda TVN wpadnie w szał. Nagie zdjęcie jej matki krąży po internecie
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News