Potworna wizja Jackowskiego. Zostało nam mało czasu

Potworna wizja Jackowskiego. Zostało nam mało czasu Źródło: fot. vimeo.com

Krzysztof Jackowski jest aktualnie najbardziej rozpoznawalnym, polskim jasnowidzem. Przepowiada przyszłość zaskakująco trafnie, co w tym przypadku może nas naprawdę przerazić. Jego potworna wizja mówi, że zostało nam wszystkim bardzo mało czasu.

Przeczucia znanego jasnowidza z Człuchowa nie wróżą nam wszystkim najlepiej. Krzysztof Jackowski miał potworną, przerażającą wizję. Wygląda na to, że zostało nam niewiele czasu. Jackowski ocenił sytuację w Syrii jako początek wojny światowej. Jego zdaniem nie będzie to konflikt zamykający się w granicach tego kraju, a nam wszystkim zostało bardzo mało czasu.

Krzysztof Jackowski miał potworną wizję

 - Na początku tego roku, jakoś w lutym, odwiedził mnie syn. On nigdy mnie nie prosił, żebym się skupił, coś mu powiedział, przepowiedział. Siedzieliśmy w kawiarni. Tym razem miał w tym roku kilka ważnych decyzji do podjęcia i prosił, żebym się skupił i pomyślał o nim. Wtedy stała się bardzo dziwna rzecz - mimo że skupiałem się na synu, to w pewnym momencie miałem poczucie, że te plany robią się nagle mało istotne - opowiadał Super Expressowi Krzysztof Jackowski.  - Oczywiście, on może je mieć, będzie żył, funkcjonował, ale ja miałem wrażenie, że może się coś takiego wydarzyć na przełomie kwietnia i maja, niekoniecznie w Polsce - gdzieś na świecie, że wszystkie te plany pójdą w cień. Zacząłem całkiem o czym innym myśleć, z jakimś lękiem. Dlatego o tym wszystkim mówię, bo rzeczywiście widać pewną zbieżność. Jest blisko do przełomu kwietnia i maja, a to, co się dziej na świecie, nie napawa optymizmem - ocenia jasnowidz. Jeśli jego przeczucia sprawdzą się, tak jak sprawdzały się te, które pomogły policji rozwiązać niejedną z trudnych i zawikłanych spraw, to wszyscy mamy powody do obaw. Już wkrótce przekonamy się, co na nas czeka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyborcy zdruzgotani. SZOKUJĄCE oświadczenie prokuratury ws. śmierci Wójcikowskiego
  2. Straszny koniec słynnego aktora. Pijany zamarzł na ulicy
  3. Świadek ws. Komendy przerywa milczenie! „ZABIJĄ MNIE”
Źródło: se.pl     Następny artykuł