Potężny skandal wychodzi na jaw! Parlament Europejski WYLĘGARNIĄ molestowania

Potężny skandal wychodzi na jaw! Parlament Europejski WYLĘGARNIĄ molestowania Źródło: Fot. army.mil (Timothy Hale) - Max Pixel

Chociaż mogłoby się wydawać, że w miejscu takim, jak Parlament Europejski, nie dochodzi do patologicznych, bezprawnych zachowań, prawda okazuje się przerażające. Jak twierdzą dziennikarze "The Sunday Times", dobrze wykształceni, majętni politycy od miesięcy pozwalają sobie na bezwstydne molestowanie zatrudnionych w organie kobiet, które ze strachu nie chcą mówić o dotykającym je dramacie.

Brytyjscy redaktorzy mieli odbyć wiele rozmów z prawniczkami, asystentkami, czy też urzędniczkami zatrudnionymi na co dzień w Parlamencie Europejskim. Wiele z nich niechętnie zdradziło, co spotkało je z inicjatywy europosłów. Wyznania kobiet okazują się naprawdę wstrząsające.

Karygodne zachowanie wysoko postawionych polityków

Gładził moje włosy, potem szyję, w końcu wsadził mi rękę w majtki. Po prostu zamarłam, byłam zdumionaPowiedziałam o tym moim koleżankom, który uważały, że powinnam to zgłosić, ale bałam się utraty mojej pracy, stawienia czoła temu człowiekowi i zrujnowania mojej kariery - zdradziła dziennikarzom jedna z urzędniczek o traumie, która spotkała ją przez 60-letniego, żonatego polityka. - Wyciągnął rękę, aby zablokować mi drogę, gdy wychodziłam z sali konferencyjnej, dotykając mojej piersi i zaczął mówić do mnie, że chętnie spotka się ze mną wieczorem u siebie. Moją pierwszą reakcją było zastanowienie się, czy noszę coś prowokującego, że on tak się zachowuje. Posłowie uważają, że są bezkarni i mogą robić, co zechcą - opowiedziała inna kobieta, 24-letnia prawniczka.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News