Mężczyzna pilnie poszukiwany listem gończym. Policja prosi o pomoc

Mężczyzna pilnie poszukiwany listem gończym. Policja prosi o pomoc Źródło: Pollicja

Komenda Miejska Policji w Elblągu prosi wszystkich o pomoc w ujęciu poszukiwanego listem gończym mężczyzny. Każda informacja jest bardzo cenna dla policji. Sąd Rejonowy w Elblągu informuje, że za 44-letnim mężczyzną wydano aż dwa listy gończe. Poszukiwany może być niebezpieczny.

Sąd Rejonowy w Elblągu poszukuje 44-letniego Sławomira Marcinka. Mężczyzna uchyla się od wykonania kary, która została na niego nałożona przez tamtejszy sąd. Za skazanym wystawiono aż dwa listy gończe. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego miejsca pobytu. Jak zapewniają policjanci, każda informacja jest bardzo cenna. Poszukiwany może być niebezpieczny, został dwukrotnie skazany za poważne przewinienia.

Poszukiwany dwoma listami gończymi 44-latek, został skazany za liczne oszustwa, a także posiadanie broni bez zezwolenia. W związku z tym, może on być niebezpieczny, ponieważ nie posiada odpowiednich pozwoleń, a co za tym idzie nie jest znany stan jego kondycji psychicznej. Jak podaje "Super Express", są to przestępstwa z art. 286 par. 1 Kodeksu karnego (prawomocny wyrok, który zapadł w tej sprawie to 1 rok i 6 miesięcy pozbawienia wolności) oraz z art. 263 par. 2 KK (w tym przypadku wymierzona kara to 1 rok i 3 miesiące pozbawienia wolności).

Poszukiwany dwoma listami

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu proszą wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego o kontakt z prowadzącym sprawę - można to zrobić telefonicznie, dzwoniąc bezpośrednio do KMP w Elblągu na numer  (55) 230 17 50 lub na ogólnoeuropejski telefon alarmowy 112. Wszelkie informacje  można przesyłać także anonimowo na adres mailowy: policja@elblag.ol.policja.gov.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielka strata. Potwierdziły się doniesienia o Piotrze Fronczewskim

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków

Policja zwraca się z gorącą prośbą o pomoc w ujęciu przestępcy. Mężczyzna posiada broń bez stosownego zezwolenia, co czyni go potencjalnie niebezpiecznym. Skazany dwoma prawomocnymi wyrokami 44-latek uchyla się od odbycia kary więzienia.
Publikujemy zdjęcie:
Źródło: Super Express

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Tysiące osób nie uniknie opłaty za czas kwarantanny. Sytuacja jest coraz trudniejsza, Polacy dostają przesyłki o wymownej treści
  4. 4-letni Jaś i jego tata zginęli w ułamku sekundy. Ogromna tragedia, mama chłopca jest zdruzgotana
  5. Mężczyzna poprosił Rydzyka o pomoc. Reakcja duchownego była bezwzględna, wielka szkoda
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News