Poszukiwania
Archiwum
Konrad Karpiuk - 9 Maja 2020

Policja ujawnia szczegóły dot. miejsca znalezienia ciałka. Już wcześniej je przeszukiwali, prawda może zaboleć

Poszukiwania Kacperka zostały zakończone po 13 dniach. Niestety, sprawdziły się najczarniejsze scenariusze, które przewidywali śledczy. Chłopiec został znaleziony na dnie rzeki. Jak się jednak okazało, wcześniej już te okolice były przeszukiwane przez policję, jednak dopiero teraz udało się znaleźć ciało. Wiadomo już, dlaczego tak się stało.

Poszukiwania 3,5-letniego Kacperka były prawdziwym dramatem dla matki chłopca. Po tym, jak zaginął 27 kwietnia, nie znaleziono po nim żadnego śladu przez 13 dni. Dopiero dzisiaj podano informacje o odnalezieniu chłopca, do tego w miejscu, które już wcześniej przeczesywano.

Poszukiwania Kacperka zakończone. Wcześniej przeszukiwano to miejsce

- Od początku mówiłem, że Kacperek utonął. Miejsce znalezienia zwłok było wytypowane przeze mnie jako jedno z tych, w których powinno się szukać dziecka. Mama Kacperka jest otoczona opieką psychologa, pomagamy pani Joannie, jak tylko możemy - skomentował sprawę Krzysztof Rutkowski, który miał wskazać miejsce poszukiwań.

Kot ukrył się wśród pieńkówNa zdjęciu ukrył się kot. Mało kto potrafi go zauważyć bez podpowiedzi, wyzwanie dla najbystrzejszychCzytaj dalej

Na temat znalezienia chłopca wypowiedziała się także Anna Kublik - Rościszewska, rzecznika bolesławieckiej policji. Przyznała, że wcześniej sprawdzano te okolice, ale nie udało się znaleźć chłopca ze względu na to, że "to trudny teren". W akcji wykorzystywano najnowocześniejszy sprzęt oraz specjalistyczne służby.

Trwa identyfikacja zwłok, na miejscu jest matka chłopca

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jak doszło do tego, że chłopiec wpadł do rzeki, ale dotychczasowe scenariusze, oparte na śledztwie i zeznaniach świadków, zakładają, że doszło do wypadku. Obecnie trwa identyfikacja zwłok, na miejscu jest prokuratura oraz matka chłopca.

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Znaleziono ciało dziecka, Rutkowski właśnie potwierdził
2. Smutne informacje o ojcu Kacperka. Przed tragedią nie zdążył zrobić najważniejszego

Jak już niejednokrotnie zaznaczyły służby, poszukiwania w wodzie nie należą do najłatwiejszych. Akcje z udziałem nurków potrafią trwać wieloma dniami, nawet jeśli miejsce poszukiwań jest wąsko zakrojone. Tak było w przypadku śmierci Piotra-Woźniak Staraka w lecie 2019.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, na którą cierpi nawet 11 milionów Polaków. Większość z nich nawet o niej nie słyszała
  2. Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)
  3. Burza w sieci. Krzysztof Rutkowski pokazał zdjęcie z poszukiwań Kacperka, jeden szczegół rozwścieczył internautów
  4. Żona Królikowskiego po pierwszy zdobyła się na tak szczere wyznanie. Ujawniła, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami po śmierci męża
  5. Niesamowite, jak skompromitowała się Edyta Górniak. Fatalna gafa, Polacy na zawsze zapamiętają jej słowa
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

MężczyznaZnalazł dziwny kamień. Kiedy zobaczył, co było w środku, pobladłCzytaj dalej

Źródło: Super-Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News