Zabrała małego synka do McDonalda. Oboje nie żyją, prawdziwy koszmar

Zabrała małego synka do McDonalda. Oboje nie żyją, prawdziwy koszmar

McDonald to jedna z najbardziej popularnych restauracji typu fast food na świecie. Niestety, nie zawsze obiad poza domem kończy się sielanką. Przekonała się o tym matka, która chcąc zrobić swojemu dziecku przyjemność, zabrała go do McDonalda. Teraz oboje nie żyją. 

McDonald cieszy się wielką popularnością, która wciąż rośnie. Wiele osób uwielbia ich produkty, a frytki z McDonalda są uważane za najlepsze, w porównaniu do innych sieci restauracji szybkiej obsługi. Nikogo nie zdziwił fakt, że matka chciała zafundować swojemu pięcioletniemu synowi miłe popołudnie wśród pyszności przez niego uwielbianych. Niestety, to co zdarzyło się potem wstrząsnęło nie tylko ich rodziną, ale całym krajem.

Ostatni raz widziani żywi w restauracji McDonald

Według doniesień brytyjskiej stacji BBC, 41-letnia Emma Sillett wzięła swojego syna na obiad. McDonald's znajdował się w Hattersley, w hrabstwie Greater Manchester. To właśnie tam po raz ostatni raz ich widziano. Ich powrót do domu opóźniał się, a zaniepokojona rodzina, nie mogąc dodzwonić się do kobiety, zgłosiła sprawę na policję. Wtedy rozpoczęto ich poszukiwania. Emma Sillett była widziana po raz ostatni ze swoim dzieckiem we wtorek. Intensywne poszukiwania trwały dwie dobry, jednak zakończyły się prawdziwym dramatem. DALSZY CIĄG ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Dramatyczny finał obiadu w restauracji McDonald

W czwartek wieczorem policja poinformowała o zakończeniu poszukiwań. Niestety, przyczyna okazała się być tragiczna. Lokalne służby przekazały informację, że w pobliżu zbiornika wodnego w Tintwistle znaleziono samochód należący do poszukiwanej  41-letniej kobiety. Miejscowa policja dodała, że z jeziora Valehouse wyłowiono dwa ciała: kobiety w średnim wieku i małego chłopca. Trwają ustalenia dotyczące okoliczności ich śmierci. Policja na razie wyklucza udział osób trzecich i chce zdobyć jak najwięcej informacji i możliwych relacji świadków. Ze względu na dobro śledztwa nie ujawniono więcej informacji, jednak wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Obywatel dopadł Kaczyńskiego i powiedział mu to w twarz! Szef PiS w tarapatach
  2. To obali władzę?! Wyborcy PiS wściekli jak nigdy
  3. Rydzyk przygotował prawdziwą bombę na 1 grudnia! Będzie się działo
  4. Znaki zodiaku i ich idealne mieszkanie. Jak powinno wyglądać?
  5. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News