Syn polityka PO poślubił działaczkę PiS! Gorący romans trwał od dawna

Syn polityka PO poślubił działaczkę PiS! Gorący romans trwał od dawna

Okazuje się, że miłość nie zna żadnych granic, nawet tych politycznych. Syn polityka PO poślubił kobietę, która jest działaczką PiS. Ten gorący romans, trwający ponad wszelkimi podziałami trwał od dawna.

Syn jednego z założycieli Platformy Obywatelskiej - Kacper Płażyński w nadchodzących wyborach będzie walczył o fotel prezydenta Gdańska. Co jednak ciekawe... zrobi to z ramienia PiS! Co jeszcze bardziej ciekawe - to działaczką tej właśnie opozycyjnej do PO partii jest jego żona. To nie może być przypadek. Żona Płażyńskiego, Natalia Nitek jest działaczką sopockiego PiS - to w dużej mierze dzięki niej polityk ma szansę startować z ramienia tej partii na prezydenta. Na pewno ten związek pomoże przekonać do Płażyńskiego wyborców PiS.

Miłość między synem polityka PO a działaczką PiS

Kandydat na prezydenta Gdańska wziął ślub 5 maja, po trwającym dłuższy czas, gorącym romansie. Uroczystość miała miejsce w Bazylice Mariackiej w Gdańsku, gdzie pochowany jest jego ojciec. Maciej Płażyński stracił życie w 2010 roku, w katastrofie smoleńskiej. Płażyński w wyścigu o fotel prezydenta Gdańska zmierzy się m.in. z wieloletnim włodarzem tego miasta Pawłem Adamowiczem, najprawdopodobniej również z Jarosławem Wałęsą z PO oraz z popieranym przez SLD byłym rektorem Uniwersytetu Gdańskiego prof. Andrzejem Ceynową. Wiele osób ma jednak wątpliwości co do słuszności kandydatury Płażyńskiego na prezydenta Gdańska. Zdaniem specjalistów jego nazwisko nie kojarzyło się i nie będzie się kojarzyć z Prawem i Sprawiedliwością. – Zapisał się do partii raptem rok temu, zdążył w tym czasie wskoczyć do Energi, a powinien chociaż w radzie dzielnicy trochę popracować. Postulowałem żeby zrobić prawybory w sprawie kandydata. Wtedy na pewno pan Płażyński nie zostałby wybrany. Myślę, że prawybory wygrałby faworyt działaczy z Gdańska czyli Karol Nawrocki, dyrektor Muzeum II Wojny Światowej – twierdzi Łukasz Hamadyk.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyszło na jaw. Karolak płaci fortunę na alimenty
  2. Celebrytka z „Tańca z gwiazdami” OBLANA KWASEM! Szokujące zdjęcia
  3. Aktorka TVP przyłapana! Co ona pokazała publicznie?!
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News