Posłanka PO PRZYŁAPAŁA dziennikarzy TVP. Krępująca sytuacja

Posłanka PO PRZYŁAPAŁA dziennikarzy TVP. Krępująca sytuacja Źródło: screen twitter.com/@gajewska_kinga

Dziennikarze stacji TVP zostali przyłapani w bardzo krępującej sytuacji. Całe zdarzenie nagrała jedna z posłanek PO. Niestety ekipa nie chciała odpowiedzieć na jej pytania.

Kinga Gajewska uchwyciła na swoim telefonie ekipę telewizji TVP, która otrzymała mandat za złe parkowanie, lub nieopłacenie parkingu w strefie płatnego parkowania. Całe nagranie jest dostępne na Twitterze posłanki. Gajewska zadawała im pytania, jednak pracownicy stacji nie chcieli na nie odpowiadać. Posłanka była w szoku, że zawsze tak chętni do rozmowy pracownicy publicznego nadawcy nagle stali się milczkami.

Dziennikarze TVP przyłapani przez posłankę PO

Dziennikarze TVP słyną z zadawaniu wielu pytań swoim rozmówcom. Często wprost prowadzą pogoń za osobami nieskorymi do rozmowy, cały czas zalewając ich potokiem próśb o odpowiedź. Znana była sytuacja, gdy dziennikarz TVP gonił prezydenta Gdańska, pytając go, czy mu nie wstyd, że wspiera przestępczość. Podobnie było w przypadku Krzysztofa Brejzy pytanego o godzinę przez Filipa Staczyńskiego. Obaj politycy nie chcieli rozmawiać z dziennikarzami, jednak oni nie chcieli tego przyjąć do wiadomości. Teraz jednak role się odwróciły. Posłanka, gdy tylko zauważyła mandat za wycieraczką samochodu ekipy telewizyjnej, zaczęła nagrywać całą sytuację. Gajewska zaczęła pytać członków ekipy, dlaczego nie zapłacili parking, jednak odpowiedzi na te, jak i pozostałe pytanie. Żaden mężczyzna, który był w samochodzie, który dostał mandat, nie powiedział nawet jednego słowa. Wielu internautów wyśmiewa ich postępowanie, wskazując, że gdy to ich dotyczą pytania, nagle zapomnieli języka w ustach. Najwidoczniej niektórym wolno więcej niż pozostałym. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS chce całkowicie zakazać Polakom pornografii. „Oddziałuje na mózg”
  2. Lepper zawdzięczał mu wszystko. Teraz pójdzie siedzieć na długie lata
  3. Poseł wpadł w szał w Sejmie! Krzyczał jak opętany (WIDEO)
źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News