I prezes Małgorzata Gersdorf była jedną z osób, która zabrała dziś w Sejmie głos na temat projektu PiS ws. Sądu Najwyższego. Posłowie partii rządzącej nie pozwolili jej jednak spokojnie wyrazić swojej opinii. W czasie, gdy oficjalnie przemawiała, posłanka Małgorzata Gosiewska wykonała w jej stronę niewybredne gesty.

Prezes Gersdorf stanęła oczywiście w opozycji do opinii polityków PiS. Zdenerwowani tym przedstawiciele partii rządzącej próbowali sprowokować ją swoim zadziwiającym zachowaniem. Usłyszała wybuchy złośliwego śmiechu oraz pokrzykiwania, ale na tym niestety się nie skończyło.

W filmie umieszczonym na Twitterze przez posła PO Arkadiusza Myrchę zobaczyć można polityk PiS Małgorzatę Gosiewską, która wykonuje wobec prezes Gersdorf „skandaliczne gesty”. Nagranie natychmiast zdobyło ogromną popularność, a zwolennicy opozycji znacząco skrytykowali zachowanie posłanki.

Dla internautów to, co dzieje się dziś w Sejmie zarówno z inicjatywy polityków PiS, jak i pozostałych partii, jest po prostu zaskakujące. Niewiele osób spodziewało się bowiem, że projekt wywoła aż tak ogromne emocje. Na tej podstawie łatwo jednak ocenić poziom dyskusji politycznej w Polsce.

...

Zobacz również