Napięcie na linii Szydło – Macron nie mogło oczywiście ubiec oczom posłów PiS. Wielu z nich twardo stanęło w obronie Beaty Szydło, a niektórzy zaangażowali się nawet w specjalne akcje. W taki właśnie sposób wystąpiła poseł Joanna Lichocka, której protest rozśmieszył internautów.

Posłanka PiS na Sejm VIII kadencji, Joanna Lichocka, obwieściła na Twitterze, że podjęła się protestu przeciw Francji. Lichocka zdecydowała się na bojkot francuskich towarów, a w szczególności serów, których już nie ma zamiaru kupować. Dumna ze swojego ruchu posłanka nie spodziewała się jednak takiej odezwy ze strony internautów.

„Naprawdę heroiczny wyczyn z Pani strony. Francuscy rolnicy poniosą olbrzymie straty i będą zmuszeni zwolnić pracowników z Polski”, „Straszne…cała Francja pogrąża się w smutku”, „Widziałem opuszczoną do połowy flagę na ambasadzie Francji”, „To potężny cios we francuską gospodarkę. Nie wiem, czy dadzą radę się podnieść”, „Ale jaja, Pani poseł spojrzy na indeks francuskiej giełdy dramatyczne spadki. Jak jutro nie kupi Pani bagietki, Paryż podda się w środę” – te i inne uszczypliwe komentarze internautów masowo pojawiły się pod wpisem Lichockiej.

Nie zabrakło także komentarzy, w których internauci zganili Lichocką za takie postępowanie. Jak przypomnieli posłance, zamiast w tak infantylny sposób kłócić się z Macronem, lepiej znaleźć nić porozumienia i zażegnać problem.

źródło: twitter.com/JoannaLichocka

źródło: natemat.pl

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

...

Zobacz również