Poseł PiS straszy firmy reklamujące się w TVN-ie. Jesienią mają się wynieść z Polski?

Poseł PiS straszy firmy reklamujące się w TVN-ie. Jesienią mają się wynieść z Polski?

Kilka dni temu informowaliśmy o wypowiedzi poseł Prawa i Sprawiedliwości, Krystyny Pawłowicz, która w dwuznaczny sposób ostrzegła dziennikarkę TVP sugerując jej, że "nowa władza zadba o jej zdrowie". W podobnym tonie wypowiedział się ostatnio partyjny kolega Pawłowicz, który ostrzega tym razem firmy reklamujące się w mediach nieprzychylnych formacji Jarosława Kaczyńskiego.

O wpisie poseł Pawłowicz informowaliśmy tutaj. Parlamentarzysta ostrzegła dziennikarkę TVP Justynę Dobrosz-Oracz, że po wygranych przez formację Jarosława Kaczyńskiego jesiennych wyborów parlamentarnych, nowa władza będzie "musiała zadbać o jej zdrowie".

W ślady swojej partyjnej koleżanki poszedł poseł Stanisław Pięta, który ostrzegł tym razem wszystkie firmy, które reklamują się w mediach nieprzychylnych Prawu i Sprawiedliwości tj. TVN czy GW.

Parlamentarzysta PiS oświadczył na jednym z portali społecznościowych, że wszystkie te firmy powinny już teraz szukać rynków zbytu poza granicami Polski.

fot. twitter.com/stpieta fot. twitter.com/stpieta

Wpis posła Pięty, podobnie jak jego partyjnej koleżanki, wywołał oburzenie części internautów, którzy bez względu na swoje poglądy nie popierają straszenia mediów przez polityków za pisanie nieprzychylnych artykułów na temat ich formacji. Według komentujących takie zachowanie polityków radykalnie godzi w wolność słowa i mediów.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News