Porwanie dziecka
facebook.com fabianmagic.de
Monika Majko - 27 Listopada 2020

"Porwał" dziecko na ulicy w biały dzień. Reakcja przechodniów przeraża, aż kipi od ostrych komentarzy

Porwanie chłopca na ulicy przez młodego mężczyznę nie wzbudziło zainteresowania przechodniów, szokujące nagranie pojawiło się w mediach społecznościowych. Internauci nie kryli oburzenia ignorancją świadków zdarzenia, padło wiele ostrych słów.

Porwanie dziecka powinno natychmiast zwrócić uwagę świadków zdarzenia, tak się jednak nie stało. Młody mężczyzna podszedł do małego chłopca, a następnie chwycił go i odbiegł z miejsca zdarzenia. Przechodnie zupełnie zignorowali to zdarzenie, po sieci krąży niewiarygodne nagranie.

Porwanie dziecka w biały dzień nie wzbudziło zainteresowania świadków zdarzenia

Na profilu facebookowym "Zaginieni przed laty" zostało opublikowane nagranie umieszczone pierwotnie na koncie "Brainblocker", które wstrząsnęło internautami. Film pokazuje eksperyment społeczny, który miał na celu pokazanie reakcji przechodniów na zasymulowane porwanie dziecka.

Wystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzeczWystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzeczCzytaj dalej

Na nagraniu widać kilka scen, które pokazują moment porwania samotnie spacerującego ulicą chłopca przez młodego mężczyznę. Na początku do porwania dochodzi tuż przed młodą kobietą, która zupełnie ignoruje to zdarzenie i jak nigdy nic, oddala się z miejsca zdarzenia.

Następnie podstawieni aktorzy tę samą scenę rozgrywają w obecności mężczyzny rozmawiającego przez telefon oraz dwóch kobiet wyprowadzających psa na spacer. Nikt z trójki świadków nie zareagował na zdarzenie, choć na filmie wyraźnie widać, że dokładnie widzieli, co się stało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Autorzy nagrania apelują do wszystkich o uważność na drugiego człowieka

Tylko jeden z przechodniów, na którego oczach doszło do porwania chłopca, zareagował na sytuacje i pobiegł za napastnikiem i jego nieletnią ofiarą. Młody mężczyzna natychmiast rzucił się w pościg za odbiegającym porywaczem.

Ostatnia scena ukazana w nagraniu dzieje się na ławce w parku. Do chłopca, siedzącego przy obcym mężczyźnie podchodzi porywacz i zaczyna go szarpać, pomimo wyraźnego sprzeciwu dziecka. W tej sytuacji świadek zdarzenia również podejmuje interwencję i staje w obronie dziecka.

Autorzy nagrania apelują do internautów, by nie odwracali wzroku, kiedy widzą groźną sytuację. brak ich reakcji może oznaczać dla kogoś nawet utratę życia.

Dzisiaj grzeje:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
 2. Dwa komunikaty ministerstwa jeden po drugim. Doszło do poważnej pomyłki, znowu podano błędną liczbę zakażeń
 3. Odziedziczył po dziadku zamurowany garaż. Kiedy zajrzał do środka, przeżył wstrząs, nie miał o niczym pojęcia
 4. Będzie dodatek do 500 plus? Pojawiła się oficjalna wiadomość, wielu rodziców będzie wniebowziętych

Pod nagraniem pojawiło się wiele zszokowanych komentarzy, internauci nie szczędzili ostrych słów wobec przechodniów, którzy nie wykazali zainteresowania losem porywanego na ich oczach chłopca.

- Szokujące. Już widziałam kiedyś podobny eksperyment, bodajże w USA, i było tak samo - napisała jedna z internautek.

- Nos w telefonie i świata nie widzą dookoła. Nie rozumiem, jak można nie zareagować na takie podejrzane zachowani . Kompletny brak obserwacji otoczenia. Ta znieczulica mnie przeraża po prostu - dodała kolejna użytkowniczka sieci.

Kontrowersyjne nagranie można obejrzeć TUTAJ.

Porwanie

Porwanie

facebook.com fabianmagic.de

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Dwuletni Szymonek walczy z czasem. Jego serduszko jest podziurawione
 2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
 3. Wierni są oburzeni. Ksiądz zaczyna kolędę pomimo epidemii, każdy dostał od niego skandaliczną przesyłkę
 4. Z ostatniej chwili: nowe wytyczne dla żłobków i przedszkoli. Ważne zmiany, trzeba wiedzieć
 5. Elżbieta Jaworowicz wparowała do domu Zenka Martyniuka. Niebywałe sceny w TVP, nikt się nie spodziewał
 6. Sałatka jarzynowa według Ewy Wachowicz, istne arcydzieło. Gwiazda dodaje kontrowersyjny składnik, ludzie nie mogą uwierzyć
 7. Sprzedaż nieruchomości może być wstrzymana na 5 lat. Chodzi o konkretny typ działek
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik/WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News