Porażające informacje o porodzie Meghan Markle. Lekarze musieli podjąć trudną decyzję

Porażające informacje o porodzie Meghan Markle. Lekarze musieli podjąć trudną decyzję Źródło: Youtube.com/BUILD Series

Poród Meghan Markle właśnie się zakończył. Według najnowszych informacji jednak nie wszystko przebiegało bez zarzutów. Lekarze musieli podjąć trudną decyzję.

Poród żony księcia Henryka stał się informacją, która z prędkością błyskawicy obiegła cały świat. W szczególności brytyjskie społeczeństwo oczekiwało z wielką niecierpliwością na pierwsze informacje dotyczące "royal baby". Jednak wiele osób odczuwa również duży niepokój w związku z faktem, że Meghan Markle zaczęła rodzić znacznie później, niż przewidywali lekarze. Teraz pojawiła się kolejna niepokojąca informacja.

Jak się okazuje, żona księcia Harry'ego nie mogła zrealizować całego scenariusza porodu w taki sposób, jaki sobie zaplanowała. Pojawiły się bowiem pewne przeszkody, których nie udało się ominąć. Wiadomo już, że księżna Sussexu nie mogła urodzić w domu, jak to zakładała. Związane jest to z faktem, że minął już tydzień od przewidywanego terminu rozwiązania i najprawdopodobniej lekarze zostali postawieni przed trudną decyzją, mogącą zaważyć o zdrowiu matki i dziecka.

Poród Meghan Markle zakończył się. Lekarze musieli podjąć decyzję

Zdaniem niektórych lekarzy poród po przewidywanym terminie - zwłaszcza jak w tym przypadku, kiedy mowa jest aż o siedmiu dniach - odbywający się w domowych warunkach mógłby być niebezpieczny dla matki i dziecka. Dlatego też lekarze zdecydowali się najprawdopodobniej na sztuczne wywołanie porodu, co również mogło okazać się niebezpieczne. Jednak Meghan Markle miała do dyspozycji najlepszych specjalistów w całej Wielkiej Brytanii, dzięki czemu wszystko przebiegło wzorcowo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

W ciągu najbliższych kilku godzin powinna pojawić się oficjalna informacja, dotycząca tego, w jaki sposób przebiegał poród, gdzie się odbył, a także informacje co do płci i imienia nadanego dziecko księcia Harry'ego i Meghan Markle. Od pewnego czasu pojawiało się wiele wieści w temacie rzekomego porodu księżnej Sussexu, jednakże żadna z nich nie okazała się prawdziwa. Teraz jednak oficjalne informacje o zakończonym porodzie potwierdziła rodzina królewska i Pałac na swoim Instagramie. 

Mnóstwo osób oczekuje z niecierpliwością i niepokojem na kolejne informacje, dotyczące porodu Meghan Markle. Społeczeństwo brytyjskie, pomimo mieszanych uczuć co do żony księcia Henryka ma nadzieję, że zarówno matka jak i dziecko nie ucierpią na zdrowiu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Barbara Kurdej-Szatan musiała POPRAWIAĆ maturę! Nigdy nie uwierzycie, dlaczego nie zdała!
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ! 
  3. Położna pokazała, jak naprawdę wygląda pełne rozwarcie w czasie porodu. To jest straszne
  4. Tragiczne informacje dla fanów "Barw Szczęścia". Bohater brutalnie zamordowany
  5. Nie żyje jeden z najsłynniejszych polskich aktorów. Pokochaliśmy go za kultowe filmy i serial na TVP, smutne informacje

źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News