Tuż po narodzinach bliźniaków lekarz spojrzał na mamę i powiedział 2 słowa. Zapamięta je do końca życia

Tuż po narodzinach bliźniaków lekarz spojrzał na mamę i powiedział 2 słowa. Zapamięta je do końca życia Źródło: Pixabay.com Parentingupstream

Poród rozpoczął się zbyt wcześnie, kobieta była bardzo zaniepokojona. Bliźniaki przyszły na świat w szpitalu, chwile później do mamy podszedł lekarz. Mężczyzna wypowiedział dwa słowa, kiedy je usłyszała, zamarła z przerażenia.

Poród rozpoczął się zdecydowanie za wcześnie, kobieta dostała bolesnych skurczy. Zaraz po porodzie jej dzieci zostały szybko zabrane przez medyków, a zaniepokojona mama nie wiedziała, co się dzieje. Po chwili podszedł do niej lekarz i wypowiedział dwa słowa, które zmroziły jej krew w żyłach.

Poród rozpoczął się zbyt wcześnie

Nicola i Todd Bailey nie mogli się doczekać, kiedy powitają na świecie wyczekiwane bliźnięta. Kobieta była pod stała opieką lekarzy, regularnie uczęszczała na badania, a ciąża przebiegała bez zakłóceń. Kiedy Nicola w 32. tygodniu ciąży dostała bardzo bolesnych skurczy, była bardzo zaniepokojona. Jej wyczekane córki chciały przyjść na świat zdecydowanie za wcześnie.

Dziewczynki przyszły na świat bez komplikacji, ale niemal od razu po porodzie zostały zabrane przez personel medyczny. Chwilę później do zdezorientowanej Nicole podszedł lekarz i powiedział do niej zdanie, które zmroziło jej krew w żyłach. Kiedy usłyszała z ust mężczyzny słowa "przykro mi", wstrzymała oddech.

Kobieta była przerażona, spodziewała się najgorszego 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta była przerażona, spodziewała się najgorszego. Lekarz wytłumaczył jej, że jedna z dziewczynek cierpi na Zespół Downa, który nie został rozpoznany u niej podczas badań w ciąży. Aż do jej porodu nikt nie miał pojęcia, że dziecko ma wadę rozwojową.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważną wiadomość, dotyczy wszystkich Polaków. Wielu będzie zdumionych

2. Sieć sklepów wycofuje popularny produkt. Najlepiej od razu się go pozbyć

Nicole była zaskoczona, ale odetchnęła z ulgą. To nie była najgorsza wiadomość, jakiej mogła się spodziewać. Kobieta była pielęgniarką i zdawała sobie sprawę z czy wiąże się choroba jej córki. 

– Widocznie taka się nam miała urodzić. Byliśmy może trochę zaskoczeni, ale gdybyśmy wiedzieli wcześniej, niczego by to nie zmieniło. Nasza rodzina jest wyjątkowa i nie zamieniłabym jej za nic w świecie. Harper to Harper, a Quinn to Quinn. Nie są takie same, więc staram się ich nie porównywać – wyznała mama bliźniaczek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stoch i Kubacki zabrali żony na wspólny wypad. Wiemy, co robili - piękne widoki i świetna zabawa (FOTO)
  2. Jest najlepszy. Nie ma prostszego sernika
  3. Smutne, jak Jolanta Kwaśniewska została potraktowana. Do sieci wyciekło kompromitujące nagranie
  4. Ministerstwo wdało oficjalne oświadczenie. Chodzi o powrót dzieci do szkół we wrześniu
  5. Magda Narożna niespodziewanie przekazała radosną nowinę. Fani ślą gratulacje
  6. Syn Jacka Kurskiego wydał oświadczenie. Odniósł się do zarzutów dotyczących wykorzystywania dziecka

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News