Po porodzie zrezygnowała z siłowni i pokazała nieretuszowane zdjęcie swojego brzucha. Na jej widok innym kobietom chce się płakać

Po porodzie zrezygnowała z siłowni i pokazała nieretuszowane zdjęcie swojego brzucha. Na jej widok innym kobietom chce się płakać Źródło: unsplash.com/freestocks.org

Poród był dla niej wspaniałym i długo wyczekiwanym wydarzeniem. W końcu mogła przytulić dziecko, które nosiła pod sercem całe 9 miesięcy. Podjęła jednak ważną decyzję - kompletna rezygnacja z siłowni. Potem pokazała w Internecie swoje zdjęcie, które wywołało mocną dyskusję.

Poród był trudny, lecz cały ból minął, kiedy tylko zobaczyła twarz swojego dziecka. Jak większość kobiet, bardzo pragnęła wrócić do formy sprzed ciąży, lecz zdecydowała się unikać siłowni. Chciała nadal wyglądać atrakcyjnie zarówno dla męża jak i dla samej siebie. Opublikowanym zdjęciem doprowadziła wiele młodych mam do płaczu. 

Poród obkupiła dodatkowymi kilogramami

Po narodzinach dziecka Tess Papaioannou weszła na wagę, na której zobaczyła cyfry, które kompletnie jej nie ucieszyły. Ważyła 70 kilogramów. Wydawałoby się, że to jeszcze żaden dramat, jednak kobieta od maleńkości była drobna i niska. Była świadoma, że po ciąży jej ciało nabierze dodatkowych kilogramów i nie będzie wyglądać zachwycająco, jednak była przerażona ogromem pracy, jaki musi włożyć w powrót starej figury.

W 2016 roku Tess urodziła córkę i wszystko byłoby w porządku gdyby nie obrzydzenie, z którym spoglądała na samą siebie w lustrze. Nie bała się tego tak nazywać - kompletnie nie podobała się sobie. 27-latka chciała coś z tym zrobić, jednak miała sporo domowych obowiązków i do tego musiała całymi dniami opiekować się dzieckiem, dlatego siłownia nawet nie wchodziła w grę i musiała z niej zrezygnować. .

Internautki wypisywały do niej i płakały w wiadomościach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Czułam się źle już w ciąży. Nie byłam jedną z tych przyszłych mam, które mają piękny brzuszek i wręcz promienieją. Przytyłam dosłownie wszędzie i po prostu tego nienawidziłam. Wpadałam w rozpacz za każdym razem, kiedy na siebie patrzyłam. Myślałam: Boże, wyglądam potwornie - opowiadała Tess.

W końcu powiedziała dość i skorzystała z Internetu, by znaleźć treningi dopasowane do jej obecnego trybu życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

To był strzał w dziesiątkę - mała zmiana w odżywianiu i ćwiczenia raz dziennie, kiedy dziecko spało lub mąż mógł przejąć nad nią opiekę, dały wystrzałowe efekty. Kobieta ćwicząc w domowym zaciszu w ciągu 7 miesięcy spaliła 20 kilogramów i jest lżejsza, niż przed ciążą. Do tego wszystkiego wypracowała sobie na brzuchu prawdziwy sześciopak. Jest zachwycona i gdy podzieliła się efektami w sieci.

Wywołała tym rozpacz u dziesiątek młodych matek. Pisały do niej zrozpaczone i prosiły o pomoc, zdradzenie sekretu. Większość wiadomości jednak to były płacze i żale o jej figurę - to przecież niemożliwe osiągnąć taki efekt bez siłowni i na pewno oszukiwała. Kobieta jednak zapewnia, że wszystko osiągnęła własnym uporem i konsekwencją w swoich ćwiczeniach. 

Fot. instagram.com/tes.p/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News