Poszła na zakupy, gdy zaczął się poród nie wiedziała, że jest w ciąży. Jej krzyki słyszał cały sklep

Poszła na zakupy, gdy zaczął się poród nie wiedziała, że jest w ciąży. Jej krzyki słyszał cały sklep Źródło: screen/youtube/

Ten poród na zawsze zapadnie nie tylko w pamięci świeżo upieczonych rodziców, ale przede wszystkim pracowników sklepu, na których barki spadł obowiązek przyjęcia maleństwa. Aż trudno uwierzyć w historię małżeństwa, które nawet nie wiedziało, że spodziewa się potomka.

Ponieważ poród to najbardziej wyjątkowa chwila w życiu kobiety, chyba każda przyszła mama marzy, by tego dnia wszystko odbywało się z możliwie największym spokojem i przede wszystkim w miejscu, które już kilka miesięcy wcześniej sobie wybrała. Kobieta, o której opowiemy, nie miała jednak możliwości wyboru, bowiem została postawiona przed faktem dokonanym. 

Poród w sklepowej toalecie 

Ashleigh Miller Cross i jej partner są już rodzicami niespełna rocznej dziewczynki, a wiosną tego roku przywitali na świecie kolejne dziecko, tym razem synka. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie okoliczności, w jakich doszło do porodu. Kanadyjka wybrała się pewnego dnia do sklepu, a gdy tylko przekroczyła jego próg, poczuła silne bóle brzucha. Nie wiedziała, co może powodować dolegliwości, jednak by móc na spokojnie się nad tym zastanowić, udała się do toalety. 

Ból nie ustępował, a wręcz przeciwnie - stawał się coraz mocniejszy. W pewnej chwili pojawiły się silne skurcze, przez które Ashleigh zaczęła krzyczeć. Wołanie kobiety usłyszał kierownik, Malcolm Comeau, który akurat schodził ze swojej przerwy obiadowej. Od razu pospieszył w kierunku toalety, gdzie znalazł przerażoną Cross. Zawołał kolegę prosząc go o pomoc. Już po kilku minutach zorientowali się, że kobieta rodzi, a ponieważ dziecko już prawie było na świecie, postanowili nie czekać na wezwane już pogotowie, tylko wziąć sprawy w swoje ręce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie wiedziała, że jest w ciąży 

Na świat przyszedł zdrowy chłopiec, któremu rodzice nadali imię Ezra. Po niespodziewanej akcji porodowej świeżo upieczona mama wyznała, iż zupełnie nie wiedziała, że jest w ciąży

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Ashleigh stwierdziła, że nie zauważyła u siebie niczego podejrzanego, a ponieważ pierwsze dziecko urodziła zaledwie 10 miesięcy wcześniej, nie zwracała większej uwagi na swoją wagę. 

- Podejrzewałam, że nie straciłam na wadze, bo Mię urodziłam zaledwie 10 miesięcy wcześniej… z drugiej strony – wcale nie przytyłam. Cały czas byłam tej samej wielkości. Nie miałam żadnych krągłości - wyznała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwa lata okradał szefa. NIE UWIERZYSZ ile wyniósł z pracy
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

Źródło: newsner  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News