Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]

Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE] Źródło: .

Poród pozostaje dla wielu kobiet przerażającą, pełną nieznanych wyzwań wizją. To, jak wielu rzeczy nie tłumaczy się często przyszłym mamom, udowodniło zamieszanie wokół udostępnionego niedawno w sieci zdjęcia. Chociaż fotografia ukazująca rodzącą kobietę może przerazić osoby o słabych nerwach, i tak zdecydowanie warto się z nią zapoznać.

Poród, choć przecież stanowi coś całkowicie naturalnego, zazwyczaj przeraża młode kobiety. Nie jest to oczywiście bezpodstawne - wizja bólu, ale przede wszystkim niepewność, czy wszystko przebiegnie zgodnie z planem, mogą wywierać na ciężarnych ogromną presję. Warto więc, aby były dobrze przygotowane do wydania dziecka na świat oraz rozumiały, co dokładnie może stać się z ich ciałem.

Poród - jak wygląda naprawdę?

To, że porody niezmiennie skrywają przed ogółem wiele tajemnic, udowodniło zamieszanie wokół udostępnionego w sieci zdjęcia. Przyznać należy, iż dla osób, które nie przywykły do podobnych widoków, fotografia może się okazać nieco przerażająca. Być może właśnie z tego powodu, mimo wszystko warto się z nią zapoznać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na zdjęciu zobaczyć można kobietę, która rodzi na łóżku w pozycji klęczącej, opierając się przy tym o barierkę i zagłówek. Nie to jednak wywołało największe emocje u komentujących, a widok pleców przyszłej mamy. Te poszerzyły się bowiem w dziwny sposób, a w ich dolnej części widać wyraźne, wyglądające nienaturalnie wgłębienie. O tym, co dokładnie stało się z kręgosłupem kobiety, opowiedzieli przedstawiciele Tangi Birth Services.

Zdjęcie zadziwiło wielu internautów

Dzisiaj grzeje: 1. Nie widzieli się 15 lat, gdy wsiadł do samolotu, rozpętała się śnieżyca. Pomysł Polaka ją zachwycił
2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

- Widzisz tę wypustkę w dolnej części pleców? To czworobok Michaelisa. W czasie porodu niektóre kości, w tym krzyżowa, cofają się, aby zwiększyć średnicę miednicy. To zupełnie normalna rzecz, bez której trudno byłoby wydać na świat nowe życie. Dziecko potrzebuje dużo miejsca, a organy wewnętrzne mają wbudowaną naturalną nawigację. Kiedy miednica się rozszerza, równocześnie głowa dziecka zmienia swój kształt, aby móc się przez nią przecisnąć. Twoje ciało zostało do tego stworzone. Współpracuje z maleństwem, by wszystko poszło dobrze - wytłumaczono w krótkim wpisie, który zaskoczył wielu internautów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Umowa o pracę, dzieło, zlecenie. Wielu pracowników nie zna nawet swoich praw
  3. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia z domu opieki. Nie mieści się w głowie, jaka rzecz dzieje się ze schorowaną 80-latką
  4. Genialny trik na rozpoznanie prawdziwego miodu. Potrzebujesz tyko szklanki z wodą, aby poznać, czy nie zostałeś oszukany
  5. Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News