Popularny wśród młodzieży autor książek zamieścił na jednym z portali społecznościowych ostre oświadczenie skierowane do prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Pisarz Jakub Ćwiek w pełnym emocji tekście nazywa lidera obozu władzy m.in. „zapyziałym ch…jkiem”.

Jak wyjaśnia Ćwiek, jego pełne emocji oświadczenie to efekt przemówienia Jarosława Kaczyńskiego z okazji szóstej rocznicy katastrofy smoleńskiej, w którym m.in. oświadczył, że Polakom jest potrzebne przebaczenie winnym katastrofy „ale przebaczenie po przyznaniu się do winy i po wymierzeniu odpowiedniej kary„. Według wielu komentatorów politycznych tymi słowami Kaczyński dał znak swoim zwolennikom do rozpoczęcia kolejnej „wojny polsko-polskiej”.

 – Jarosławie Kaczyński, ty obleśna gnido żerująca na śmierci brata i tylu ludzi, dybiąca i zbijająca polityczny kapitał na tragedii rodzin, paskudny, obrzydliwy manipulancie o faszystowskich ciągotach – pisze Ćwiek.

Jak oświadczył pisarz, słowa Kaczyńskiego uważa za rzucenie mu wyzwania.

 – Chcę, żebyś wiedział, że rzuciłeś mi wyzwanie. Ty i banda Twoich propagandowych przydupasów i oszołomów próbujecie, za sprawą popkultury, wbić nam do głów swoją chorą wizję smoleńskiej tragedii? No to challenge, kurwa, accepted! Już w tym miesiącu „Pamięć wody” w Bangarang Magazine, właśnie o teoriach spiskowych wokół Smoleńska – pisze dalej pisarz.

Ale to – jak zapewnia – nie koniec, ponieważ zamierza ośmieszać Kaczyńskiego na każdym kroku.

 – Ale na tym się nie skończy! Będę drwić i ośmieszać pomniki jakie postawisz, zapyziały chujku, czy to fizycznie czy tylko w swych przemówieniach. Będę szydził z każdej marionetki jaką postawisz na dowolnym urzędzie. Za to co wszystko co zrobiłeś do tej pory, a zwłaszcza za to, co powiedziałeś wczoraj. I wiedz, że ostatnie, czego potrzeba Polsce, to Twoje, dupku, przebaczenie  – oświadczył Ćwiek.

Oświadczenie popularnego wśród młodzieży pisarza spotkało się głównie z pozytywnym przyjęciem. Większość jego fanów przyznało mu rację i zapowiedziało go wspierać.

fot. facebook
fot. facebook

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: jakub cwiek na fb

...

Zobacz również